ING Bank'tan 79 TL'ye 5000 TL kredi

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Taksit tutarlarını düşükten başlayıp yıllara göre artırarak ödeyebileceğiniz ve 9 TL gibi düşük dosya masrafı olan bir kredi arıyorsanız ING Bank’ın Haziran ayı kredisi tam size göre…

Bu aya özel dosya masrafı 9 TL

ING Bank 79 TL’den başlayan 5 bin TL’lik kredi ve 199 TL dosya masrafı yerine 9 TL’lik dosya masraflı yeni kredisiyle, ihtiyacı olanların imdadına yetişti.

Yeni Haziran kredisinde örneğin 5 bin TL çektiğinizde ilk yıl ödemeleri 79 TL gibi düşük taksitlerde tutup, kademe kademe her yıl arttırarak ödeme yapabilirsiniz. Son yıl taksitleriniz 223 TL olacak. Toplam geri ödemeniz ise 8.508 TL olacak. Paraya ihtiyacınız var ancak bu yıl biraz sıkışığım diyenler için ideal bir seçenek.

10 bin TL’nin ödemeleri 158 TL’den başlıyor

10 bin TL çektiğinizde de yine aynı kademeli sistemde ilk yıl 158 TL’den başlayan fiyat seçeneği mevcut. Son yıl ise taksitleriniz 446 TL olacak. Toplam geri ödemeniz ise  17.016 TL.

% 1.30 faiz oranlı bu ihtiyaç kredisinde 60 aya kadar vade yapmak da mümkün. Dilerseniz 24 aydan  60 aya varan vade ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Son başvuru tarihi 30 Haziran

ING Bank’ın bu avantajlı ve farklı kredisinden yararlanmak isteyenler 30 Haziran’a kadar başvurmayı unutmayın…

 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar