ING Bank bu yıl diğer Ramazan kredilerinden farklı olarak artan taksitli Ramazan kredisi kampanyası başlattı. Ramazan ayına özel bu kampanyada aylık 79 TL taksitle 5.000 TL kredi çekebilir, üstelik dosya masrafı da ödemezsiniz. Bu yıl bütçeniz kısıtlı ve önümüzdeki yıl ya da yıllarda gelirinizin artma ihtimali varsa artan kredi seçeneği tam size göre. Örneğin 5.000 TL’lik ihtiyaç kredisi çekerek ilk yıl 79 TL, ikinci yıl  102 TL üçüncü yıl ise 133 TL gibi artan oranlarda ödeme yaparak ihtiyacınızı giderip bu yılki taksitlerinizi düşük tutabilirsiniz.

Bayram öncesi misafirlerinizi ağırlamak için salonunuza yeni bir koltuk takımı almak, buzdolabınızı yenilemek, ya da çamaşır makinanızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda 1.000 TL'lik bir kredi size yardımcı olacaktır. İşte 1.000 TL'lik ING Bank Ramazan kredisinin 60 ay vadedeki taksitleri şu şekilde: İlk yıl ayda 16 TL, sonraki yıllar sırasıyla 20 TL, 27 TL, 34 TL ve 45 TL. Ödemesi büyük olasılıkla bütçenizi zorlamayacaktır.

Eğer ihtiyacınız yüksek tutarlı kredi ise 60 ay vadeli 10.000 TL’lik kademeli kredinin ilk yıl taksitleri ise 158 TL’den başlıyor. Ödemeler son yıl 446 TL’ye kadar çıkabiliyor.

31 Ağustos'ta sona eriyor

Dosya masrafının olmadığı bu kampanyada kredi üst limiti 10.000 TL ve bu kampanyaya başvuru süresi 31 Ağustos’ta sona eriyor.

Nakite olan sıkıntınızı giderip ödemelerinizi de diğer senelere yaymak istiyorsanız ING Bank’ın artan taksitli kredisini kullanma fırsatını kaçırmayın.

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu
2336 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.