Krediye ihtiyacınız var ve ilk yıl ödemelerin düşük olmasını istiyorsanız ING Bank’tan 7.000 TL artan taksitli kredi kullanabilirsiniz. ING Bank’ın artan taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasında KKB notunuza bağlı faiz oranı uygulanıyor ve kampanyada ki örnek hesaplama faiz oranı %1,17. İlk yıl sadece 99 TL taksit ödeyerek 7.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Kişiye özel faiz oranı

Bu kredide 169 TL tahsis ücreti var, kredinin ikinci ve üçüncü yıl taksitleri 345 TL. Kredinin toplam geri ödemesi ise sigorta primleri hariç 9.640 TL yapıyor. Bir hatırlatma, ING Bank tüm kredi kampanyalarında ilan ettiği faiz oranlarını KKB notu 1.600 ve üzerinde olanlar için veriyor. Siz kredi notunuza göre farklı bir faiz oranı ve taksit tutarı ile kredi kullanıyor olabilirsiniz. ING Bank akıllı başvuru ekranı sayesinde cep telefonunuza gelecek ön onayda, kullanabileceğiniz kredi tutarını, faiz oranını ve vadesini anında öğrenebileceksiniz. Böylece bankaya gittiğinizde herhangi bir sürprizle karşılaşmayacaksınız.

Dilerseniz ING Bank’tan farklı bir kredi de kullanabilirsiniz

ING Bank’ dan sadece artan taksitli kredi kullanmak zorunda değilsiniz, dilerseniz ING Bank ihtiyaç kredisiyle farklı vade ve tutarlarda da size özel faiz oranıyla eşit taksitli kredi de kullanabilirsiniz. Örneğin %1,24 faiz oranıyla aylık 361 TL taksitle 36 ay vadeli 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Kredinin toplam geri ödemesi sigorta primleri hariç 13.157 TL yapar. Yine aynı faiz oranıyla aylık 541 TL taksitle 36 ay vadeli 15.000 TL kredi de alabilirsiniz. Bu kredinin de toplam geri ödemesi sigorta primleri hariç 19.652 TL yapar. ING Bank’tan dilediğiniz vade ve tutarlarda krediye başvurmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonunu tıklamanız yeterli. Cep telefonunuza gelecek ön onayla birlikte Türkiye’nin her yerindeki dilediğiniz ING Bank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank'tan 99 TL'ye 7.000 TL kredi

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.