Hotmail adresi olanlar dikkat! Hotmail uzantısı Outlook.com olarak değiştirildi. Outlook.com dünden itibaren resmen hizmete girdi!

Microsoft, Outlook'un beta aşamasının tamamlandığını ve resmen Hotmail'in yerini aldığını duyurdu. Dünden itibaren resmen hizmete giren Outlook.com ile kullanıcılar mail'lerini bu siteden kontrol edebilecek.

 

İçindekiler

Hotmail’i Outlook’a taşıyın

Kullanıcıların varolan Hotmail hesapları kapatılmayacak. Yani xxx@hotmail.com e-postasındaki Hotmail adresinin kullanımına devam edilecek. Kullanıcılar Outlook.com üzerinden de yeni tasarımıyla e-postalarını kullanmaya devam edecek ve ilerleyen aşamalarda Hotmail com da kapatılıp yerini tamamen Outlook.com’a bırakacak.Konuyla ilgili diğer ayrıntıları Hotmail gidiyor Outlook.com geliyor başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Nasıl geçiş yapılır?

Hotmail'de Seçenekler sekmesi altında Outlook.com'a Yükselt öğesini seçin. Hotmail oturumunuzu ve parolanızı yükselttiğinizde, kayıtlı e-postalar ve kurallar otomatik olarak yeni gelen kutunuza taşınır. Böylece bilgilerinizi kaybetmezsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1484 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar