Hotmail adresi olanlar dikkat! Hotmail uzantısı Outlook.com olarak değiştirildi. Outlook.com dünden itibaren resmen hizmete girdi!

Microsoft, Outlook'un beta aşamasının tamamlandığını ve resmen Hotmail'in yerini aldığını duyurdu. Dünden itibaren resmen hizmete giren Outlook.com ile kullanıcılar mail'lerini bu siteden kontrol edebilecek.

 

İçindekiler

Hotmail’i Outlook’a taşıyın

Kullanıcıların varolan Hotmail hesapları kapatılmayacak. Yani [email protected] e-postasındaki Hotmail adresinin kullanımına devam edilecek. Kullanıcılar Outlook.com üzerinden de yeni tasarımıyla e-postalarını kullanmaya devam edecek ve ilerleyen aşamalarda Hotmail com da kapatılıp yerini tamamen Outlook.com’a bırakacak.Konuyla ilgili diğer ayrıntıları Hotmail gidiyor Outlook.com geliyor başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Nasıl geçiş yapılır?

Hotmail'de Seçenekler sekmesi altında Outlook.com'a Yükselt öğesini seçin. Hotmail oturumunuzu ve parolanızı yükselttiğinizde, kayıtlı e-postalar ve kurallar otomatik olarak yeni gelen kutunuza taşınır. Böylece bilgilerinizi kaybetmezsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN