• Anasayfa
  • Bilgi
  • Enuygun Hediye Kart ile Sevgililer Günü hediyesi derdine son

Enuygun Hediye Kart ile Sevgililer Günü hediyesi derdine son

tugbahacibayramoglu

Sevgiline hediye bulmakta zorlanıyorsan alışveriş merkezlerinde dolaşıp hiç kendini yorma. Birlikte gitmek istediğin bir yer yok mu? Ya da gezmekten hoşlanacağın veya ilk defa göreceğiniz bir şehir de olabilir. Öyleyse ne bekliyorsun? Sevdiğine dilediği zaman kullanabileceği, 50 TL’den 250 TL’ye kadar tutarlarda hediye kartlardan birini gönderebilirsin.

İçindekiler

Dilediğin zaman uçma fikrini kim sevmez

Enuygun Hediye Kart'ın kullanımı çok kolay. Hediye kart sayfamıza girerek önce Sevgiliye temasını seçiyorsun. Sonra karşına 4 ayrı tasarım çıkacak. Bunlardan birini seçip istersen senin için hazırladığımız mesajı kullanabilir, istersen de kendi mesajını yazabilirsin. 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL ya da 250 TL. İstediğin tutarı seç. Ödeme işleminden sonra sevgiline seçtiğin tasarım ve mesajın mail olarak gidiyor. Sonra gelsin mutluluk ve teşekkür telefonları. 

1 yıl boyunca kullanabilirsin

Uçak Bileti

Gönderdiğin kişi bu tutarı, 1 yıl boyunca otobüs bileti, uçak bileti ve otel rezervasyonu harcamalarında kullanabilir. İsterse tutarın bir kısmını isterse tamamını kullanmayı seçebilir. Ona kalmış. Tek yapması gereken mail yoluyla gelen kodu girerek puanını ENCüzdan'a eklemek. Dilediği zaman seyahat harcamalarında kullanabileceği bir kart fikrini kim sevmez?

sevgiligun


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN