Enuygun Hediye Kart ile Sevgililer Günü hediyesi derdine son


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
11 Aralık 2019 | 58

Sevgiline hediye bulmakta zorlanıyorsan alışveriş merkezlerinde dolaşıp hiç kendini yorma. Birlikte gitmek istediğin bir yer yok mu? Ya da gezmekten hoşlanacağın veya ilk defa göreceğiniz bir şehir de olabilir. Öyleyse ne bekliyorsun? Sevdiğine dilediği zaman kullanabileceği, 50 TL’den 250 TL’ye kadar tutarlarda hediye kartlardan birini gönderebilirsin.

Dilediğin zaman uçma fikrini kim sevmez

Enuygun Hediye Kart'ın kullanımı çok kolay. Hediye kart sayfamıza girerek önce Sevgiliye temasını seçiyorsun. Sonra karşına 4 ayrı tasarım çıkacak. Bunlardan birini seçip istersen senin için hazırladığımız mesajı kullanabilir, istersen de kendi mesajını yazabilirsin. 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL ya da 250 TL. İstediğin tutarı seç. Ödeme işleminden sonra sevgiline seçtiğin tasarım ve mesajın mail olarak gidiyor. Sonra gelsin mutluluk ve teşekkür telefonları. 

1 yıl boyunca kullanabilirsin

Gönderdiğin kişi bu tutarı, 1 yıl boyunca dilediği hava yolundan bilet satın alırken kullanabilir. İsterse tutarın bir kısmını isterse tamamını kullanmayı seçebilir. Ona kalmış. Tek yapması gereken mail yoluyla gelen kodu girerek puanını ENCüzdan'a eklemek. Dilediği havayolundan dilediği zaman kullanabileceği uçak bileti fikrini kim sevmez?

1 yıl boyunca kullanabilirsin

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2200 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.