Havayollarından Ramazan kampanyaları (2017)

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY ve Atlasglobal yaklaşan Ramazan ayı için özel kampanyalar düzenledi. Kampanya kapsamında tüm Türkiye'ye 69,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Kampanyanın koşulları ise şöyle:

Her şey dahil tek yön 69,99 TL

18 Nisan'a kadar bilet alımlarında THY ile 27 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında her şey dahil tek yön 69,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uçak bileti sayfasına girmek dilediğiniz şehri seçip biletinizi satın almak. Sınırlı sayıda koltuk için ayrılan kampanya ile İstanbul'dan hem Atatürk hem de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan tüm Türkiye'ye uygun fiyatlı uçabilirsiniz.

 

Yurt dışı tek yön her şey dahil 109 dolardan başlayan fiyatlar

Atlasglobal de Ramazan ayına özgü bir kampanya çıkardı. Buna göre yurt içi tek yön her şey dahil 79 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Atlasglobal ayrıca Ramazan ayına özel yurt dışı kampanyası da çıkardı. Gidiş dönüş 109 dolardan başlayan fiyatlarla yurt dışı uçuşlarınızı yapabilirsiniz. Atlasglobal kampanyasından siz de yararlanmak isterseniz 27 Mart – 3 Nisan 2017 tarihleri arasında bilet alımlarında 27 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında kampanyalı fiyatlarla uçabilirsiniz. Sınırlı sayıda bilet için geçerli bu kampanya için enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklamanız yeterli.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar