Günlük 6 TL'ye tatile çıkın!

tugbahacibayramoglu

“Param yok, kredi kartlarımın limiti dolu, bu yüzden tatile çıkamayacağım” diye düşünüyorsanız, tatil hayallerinizi ertelemeyin... Aylık 175‘lik taksitlerle, yani günde 6 TL'ye 3 ya da 4 kişilik ailenizle tatile çıkabilir, bir yıllık yorgunluğu ve stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.

Şöyle arabanıza binip dolaşarak, görmediğiniz yerleri görerek tatil yapmak istiyorsanız cebinizde nakit parayla seyahate çıkmanız gerekir. Memleketinize doğru ufak bir seyahate çıkmak, ya da belki Alanya’da, Marmaris'te, Çeşme'de, Kemer’de, Bodrum’da güzel bir otelde kalmak isteseniz de. Üstelik küçük otellerde ya da pansiyonlarda yapacağınız konaklamalarda ödemelerinizi nakit yaparak indirim de isteyebilirsiniz.

Tüm bu kısa seyahat planları için yaklaşık 2.000 TL gibi bir bütçe öngördük, ve sizin için anlaşmalı bankalarımızı araştırdık.

2.000 TL’lik ihtiyaç kredisi için İş Bankası'nın aylık 175 TL taksitle 12 aylık ödeme seçeneği var. Faiz oranı oldukça uygun, 0,66%. Bu kredinin taksit ödemeleri günde 6 TL'nin bile altına denk geliyor!

Garanti Bankası’nın indirimli kredisinin aylık taksit ödemesi ise daha bile az, sadece 172 TL. Toplamda 12 ayda 2.000 TL’nize kredi masrafı dahil İş Bankası'nda 330 TL Garanti Bankası'nda ise 385 TL gibi bir ekstra ödeme yaparak tatil rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.. Kısaca günde 6 TL gibi bir bütçe ayırmak yeterli.

Hayal kurmak yerine bütçe hesaplaması yaparak ve küçük miktarda ihtiyaç kredisi çekerek tatil hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.. Bizden söylemesi!

İş Bankası %0,66 faizli ihtiyaç kredisi için tıklayın »

Garanti Bankası %0,38 faizli ihtiyaç kredisi için tıklayın »

 

 

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar