Fiyat alarmı ile en uygun bileti yakalayın


Tuğba Hacıbayramoğlu
11 Aralık 2019 | 221

Uçak biletinin Türkiye'deki lider sitesi Enuygun, yepyeni özelliği fiyat alarmı ile uygun fiyatlı uçak bileti bulmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. 

Nasıl fiyat alarmı oluşturabilirim? 

Enuygun'da fiyat alarmı oluşturmak çok kolay!

1- Önce uçak bileti satın almak istediğiniz destinasyon, tarih ve yolcu bilgilerini girerek arama yapın.

Nasıl fiyat alarmı oluşturabilirim? 

2- Daha sonra uçuşların listelendiği ekranda sol menüde yer alan ''Fiyat Alarmı oluştur''a tıklayın.

Nasıl fiyat alarmı oluşturabilirim? 

3- Sonrasında gelen forma e-posta adresinizi girin. Dilerseniz sadece aktarmasız uçuşlar için alarm oluşturabilir ve daha sonra indirimli uçuşlar ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz. 

Fiyat alarmınızı oluşturduktan sonra isterseniz Enuygun'a üye olarak fiyat alarmı ve bilet bilgilerinize üyelik hesabınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız uygun fiyatlı bileti bulduğunuzda ise Enuygun hesabınızdan önceden oluşturduğunuz alarmı iptal edebilirsiniz.

20 farklı destinasyon için alarm oluşturabilirsiniz

Enuygun'a üye olarak farklı destinasyon ve tarihler için 20 farklı alarm oluşturabilirsiniz. Henüz üye olmayanlar 5 farklı alarm kurabilirler. 

Ayrıca sadece farklı yerlere değil, aynı destinasyon için de farklı tarih aralıkları için alarm kurabilirsiniz. Böylece bayram tatili gibi dönemlerde fiyatların artması durumunda da yine e-posta ile yükselen fiyatlardan haberdar olabilir ve daha fazla yükselmeden biletinizi satın alabilirsiniz.

Kredi kartı puanlarınızla bedava uçun 

Peki, kredi kartı puanlarınız silinmeden uçuşa çevirmeye ne dersiniz? Enuygun'un kullanıcılarına sunduğu harika yeniliklerden ENCoin ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Kredi kartı puanlarınızla bedava uçun 

Uçamasanız da uçuşa 3 saat kalana dek biletinizi iptal edebileceğiniz ve paranızın %90'ını iade alabileceğiniz Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası ile ilgili detaylar ise burada

 

Tuğba Hacıbayramoğlu
2217 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.