Özellikle Fenerium gelirleriyle büyük kazanç sağlayan ve damacan sudan kaleme, oyuncaktan formaya kadar farklı ürünlerde satış yapan yapan Fenerbahçe yönetimi, şimdi de konut yapmaya hazırlanıyor.

Dernekler aracılığıyla 81 ilde araziler alıp taraftar için ev yapmayı planlayan Fenerbahçe yönetimi, Fenerkonut projesiyle 1+1'den 3+1'Ee kadar farklı alternatiflerle konut yapmak çalışmalara başladı.

Star gazetesinde yer alan ve Fenerbahçe camiasından edindiğim bilgiye göre mütahit ve mimarlarla görüşmelere başlanmış. İlk olarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi kentlerde başlayacak projenin yurdun diğer illerinde de sürdürülmesi planlanıyor. İnşaattaki kar marjının yadsınamaz büyüklüğü Fenerbahçe'nin gelirlerinin de artmasına yol açacak. Sarı-Lacivertliler bu projeden 300 milyon dolar gelir bekliyor.

Fenerium gelirlerini her yıl arttıran Sarı-Lacivertliler, geçen yıl 57 milyon TL ciro yapmıştı. Fenerim bu sene ise şimdiden yaklaşık 40 milyon TL ciroyu kasasına koydu.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN