Karadeniz'in EN güzel şehirleri

Türkiye’nin doğa harikası yerlerini keşfetmek isteyenler için Karadeniz bölgesi şaşırtıcı güzellikler sunuyor. Yaylalar, sahiller, şirin köyler, çay bahçeleri, göller, dereler…. Karadeniz’e yapacak o kadar çok şey ve gezecek o kadar çok yer var ki. Tura başlamadan önce Karadeniz’in en güzel şehirlerine göz atmaya ne dersin?

Türkiye’nin efsane lezzetlere sahip gurme destinasyonları

Yemek için yaşamak mı yoksa yaşamak için yemek mi bilmem ama yemek için gezmek aşırı iyi fikir. Ne şanslıyız ki ülkemiz mutfak konusunda bir cennet.

İstanbul Havalimanı'ndan Adana ve Trabzon'a seferler başladı

29 Ekim’de açılan İstanbul Havalimanı sefer sayılarını yavaş yavaş attırıyor. Antalya, İzmir, Ankara yurt dışında ise Kıbrıs ve Bakü’ye uçulan yeni havalimanından artık Trabzon ve Adana’ya da seferler başladı.

Atatürk'ün izini taşıyan yerler

Onu saygı ve minnetle anıyoruz... Dünya görüşü, vizyonu, bize bıraktıkları, Atatürk'ü liderler arasında farklı bir yere oturtuyor. Mustafa Kemal'in milli mücadeleye başladığı 101. yılında farklı bir program yapıp, Atatürk'ün bir dönemler yaşadığı yerleri ziyaret etmeye ne dersin?

Şimdi Karadeniz Turu zamanı

Sıcaklarda yeşili ve oksijeni bol, isterseniz denize de girebileceğiniz alternatif bir tatil arıyorsanız Karadeniz Turu’na hoş geldiniz. Ağustos ayı Karadeniz turu için en ideal aydır, bu seneki iklim değişikliğinden dolayı Eylül ayının ortalarına kadar da bu süre sarkabilir. Turlardan bağımsız kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla Karadeniz Turuna çıkmak istiyorsanız bu önerilerimize göz atın…