Harika bir tatil için gidebileceğin Ramazan Bayramı otelleri

9 gün boyunca yılın tüm yorgunluğunu atıp yaza güzel bir başlangıç yapmak kadar keyiflisi de olamaz herhalde. Böyle 9 günlük uzun tatillerde yurt dışı seyahatleri ya da koy koy gezmeli kıyı tatilleri düzenlenebilir tabii ama otelden çıkmadan her şey dahil konseptte otel tatili de kafa dinleyebileceğin bir seçenek. Ben de otel tatili yapmak istersen tercih edebileceğin otelleri listeledim.

Bahara erken 'Merhaba' diyebileceğin rotalar

Cemreler düştü, güneş de yüzünü göstermeye başladı. Doğanın uyanışına tanıklık etmek isteyenleri ilkbaharda rengarenk açan çiçekler ve gelincik tarlalarıyla süslü görsel bir şölen bekliyor. Hadi gel, baharı erkenden karşılayabileceğin rotalara birlikte göz atalım...

Eylül ayı tatil seçenekleri

Yaz bitti hala tatile çıkamadım diye dert yanıyorsanız üzülmeyin, Eylül ayında da tatil yapabileceğiniz çok güzel yerler var. Eylül ayında Türkiye’nin özellikle Antalya, Marmaris, Fethiye gibi güney yörelerinde denizin ve hava sıcaklığının tatil yapmaya çok müsait. Hem hava sıcaklığı yaz ayları kadar bunaltıcı değil hem de fiyatlar ucuzluyor. Örneğin Marmaris’te 4 yıldızlı bir otelde 2 kişi 5 gece her şey dahil 1.000 TL gibi bir fiyata konaklayabilirsiniz. Gelin Eylül’de güzel bir tatil yapabileceğiniz yerlere birlikte göz atalım.

Marmaris tatil önerileri

Havalar ısındı, yaz tatili planları yapılmaya başlandı. Deniz ve güneş diyenler, güneyin yolunu tutmaya hazırlanıyor. Hala kararsızsanız ya da karar verdiniz ama neresinde kalalım neler yapalım derseniz Marmaris tatili önerileri yazımıza göz atabilirsiniz.

Eylül'de tatil fırsatları

Eylül geldi yaz bitti tatil yapamadım diye endişelenmeyin. Eğer okul sorununuz yoksa Eylül ayı tatil yapmak isteyenler için harika bir zaman. Hem yazın bunaltıcı sıcaklarına katlanmayacaksınız hem de daha ucuza otel ve uçak bileti satın alabileceksiniz. Hele güneyde Antalya, Marmaris, Fethiye gibi güney illerimiz gerçekten de denizin en keyifli olduğu zamanlar.

Arkadaşlarla gidilebilecek tatil mekanları

Aslında arkadaş tatilinde gidilecek yerden çok, kiminle gideceğiniz sorusu en önemlisidir. Kafa dengi bir arkadaşla gidilmeyen tatil, dünyanın en güzel ve en konforlu yeri de olsa çekilmez. Derler ya ‘Bir insanı tanımak istiyorsanız onunla mutlaka tatile çıkmalısınız’ diye. Evet tatil sonrası arkadaşınızla ya ilişkinizi sona erdirir ya da daha derin bir bağ kurabilirsiniz. Siz yine de Ağustos ya da Eylül aylarında arkadaşlarınızla tatile çıkmayı planlıyorsanız işte size tatil yörelerinden öneriler….