Pasaportsuz gidilebilen 5 sonbahar rotası

Yapılan bir araştırmaya göre nüfusun %10’u Edirne’den öteye çıkamamış. Evet ülkemizde yaz tatili de kış tatili de yapabileceğin çok güzel yerler var. Ancak otuzlu yaşlarına gelmişsen ve hala yurt dışına çıkmadıysan bir kez daha düşün. Benim pasaportum yok bahanesinin arkasına da sığınma. Çünkü pasaportsuz da gidebileceğin ülkeler ve şehirler var. Kendine mini bir sonbahar tatili ayarlamaya ne dersin? Nasılsa nüfus cüzdanı yeterli!

64 TL'den başlayan yılbaşı fırsatları

2019’a bol tatilli günlerle merhaba diyoruz. 1 Ocak Salı gününe denk geldiği için pek çok kişi şimdiden pazartesi günü de izin alarak 4 günlük tatil programı yapmaya başladı. Siz hala tatil programı yapmadıysanız bilet fiyatlarına göz atın ve ister ultra lüks bir otel, ister akraba ziyareti ya da dağda kayak keyfi programlayın. İşte uçak biletlerinde 64 TL’den başlayan yılbaşı fırsatları…

Kıbrıs'a uçmak için çok geçerli 5 neden

Akdeniz'in en büyük 3 adasından biri olan Kıbrıs, başta ülkemiz olmak üzere her yıl dünyanın dört bir yanından gezginleri çeken bir tatil cenneti. Altın sarısı kumsalları, Girne Kalesi, Bellapais Manastırı gibi tarihi eserleri ve insanın içini ısıtan iklimiyle Kıbrıs'ta tatil yapmak için onlarca neden sayılabilir. Şimdi hazırsanız gelin, ilk fırsatta bavulları toplayıp, rotayı Kıbrıs'a çevirmeniz için yeterli olacak 5 bahaneye birlikte göz atalım.

Pasaportsuz gidilebilecek ülkeler ve şehirler

Siz de vize almak büyük bir zaman ve para kaybı diye düşünenlerden misiniz? Peki ya pasaport? Bütün bir yıl boyunca birkaç gün geçireceğiniz tatil için bu defa pasaport bile almak veya süresini uzatmak istemiyorsanız, hem Türkiye'ye yakın hem de sadece nüfus cüzdanınızla seyahat edebileceğiniz yerleri keşfetmeye ne dersiniz?