97 TL'den başlayan ekim fırsatları

Ekim, yeni yerler keşfetmek ya da uzun zamandır hasret kaldığın lezzetleri yerinde tatmak için şahane bir ay. Hatta deniz tatili yapmayı bile planlayabilirsin. Hazır uçak bileti ve otel fiyatları ucuzlamışken, ekim fırsatlarını kaçırma...

Türkiye’nin efsane lezzetlere sahip gurme destinasyonları

Yemek için yaşamak mı yoksa yaşamak için yemek mi bilmem ama yemek için gezmek aşırı iyi fikir. Ne şanslıyız ki ülkemiz mutfak konusunda bir cennet.

64 TL'den başlayan hafta sonu fırsatları

Tatil programlarımızı genelde yaz ayları için yapıyoruz. İzinlerimizin programlamasını da ister istemez buna göre planlıyoruz. Arada hafta sonu kaçamakları yapmak özellikle bahar ayları için harika bir fikir. İşte size 64 TL’den başlayan uçak bileti fiyatlarıyla hafta sonu kaçamak önerilerimiz.

2019'da 12 ay 12 rota

Yeni yıl yeni umutlar yeni planlar demek. Benim gibi seyahate düşkünler için de gezilecek görülecek yeni yerler anlamına gelir. Üstelik bu yıl resmi tatillerin de bol olduğu bir yıl. Şimdiden ay ay rotalara bakıp yeni yıl için seyahat planları başlamaya ne dersin?

Bir günde bin lezzet: Gaziantep!

Gaziantep gibi, yemekleri ve mutfak kültürü ile dünyaya nam salmış bir hazineye sahipken gidip görmemek, yemeklerini tatmamak olmaz. Uzun bir gezi planı yapmak zaman ve bütçe açısından şimdilik mümkün değilse, iyi planlanmış günübirlik bir gezi mükemmel bir başlangıç olabilir.

Dünyanın lezzet başkenti Gaziantep

Çıtır çıtır katmeri, birbirinden lezzetli kebapları ve içi fıstıkla dolu incecik açılmış baklavasıyla Türkiye'nin gurme başkentlerinden Gaziantep'in lezzetlerini UNESCO da onayladı. ''Yaratıcı Şehirler Ağına'' gastronomi dalında dahil edilen Gaziantep'e doğru iştah açan bir yolculuğa hazır mısınız?