Emirates ve Flydubai'den yeni ortak rotalar

Birleşik Arap Emirlikleri’nin iki havayolu şirketi Emirates ve Flydubai, ortak olarak 16 yeni güzergaha uçma kararı aldıklarını açıkladı. Yeni ortak rotalar arasınnda Zanzibar, Katmandu ve Klimanjaro gibi turistik yerler var.

Pegasus 79,99 Euro'ya Dubai'ye uçmaya başladı

Lüksün, alışverişin önemli şehirden Dubai’ye artık Pegasus’la uygun fiyata uçabilirsiniz.Pegasus, Birleşik Arap Emirlikleri’nin parlayan yıldızı Dubai’ye uçmaya başladı ve böylece uçuş ağını 58 noktaya çıkarmış oldu. Pegasus Hava Yolları’nın en yeni destinasyonu olan Dubai’ye 18 Ekim’de başlayan bu seferlerde uçuşlar, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise Dubai’den gerçekleşecek. Sabiha Gökçen’den yapılan uçuşların biletlerini 79,99 Euro’dan , Dubai’den yapılan uçuşların biletlerini ise 99,99 Dolardan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yeni yılda size güneş mi kar mı eşlik etsin?

Yılbaşı'nda yurtdışına çıkmak istiyorsanız ancak hangi mevsimde yeni yıla girmek istediğinize henüz karar veremediyseniz, size bir kaç önerimiz olacak. Önce kış sonra yaz önerilerimizi sıralayalım bakalım hangisi sizi yansıtacak?