Antalya'nın popüler tatil yerleri

Antalya'nın popüler tatil yerleri

Yaz ayı denilince akla ilk gelen yerlerin başında Antalya geliyor. Rusya, Almanya, Amerika, İngiltere ve çok sayıda farklı ülkeden Antalya’nın dünyaca ünlü plajları ve gece hayatı için turistler bu bölgeye akın ediyor. Her yaz 10 – 12 milyon turistin geldiği bu gözde bölgemizde popüler tatil yerlerini sizin için listeledik:

Alternatif Kurban Bayramı Tatili: Su Altı Dalış

Alternatif Kurban Bayramı Tatili: Su Altı Dalış

Yaklaşan 9 günlük bayram tatili, yeni hobiler edinmeye ya da alternatif bir tatil planlamaya oldukça elverişli görünüyor! Her zamankinden farklı bir program yapmak isteyenler için Türkiye’deki önemli su altı dalış noktalarını araştırdık. Antalya ve Bodrum’a bu kez sadece serinlemek için değil, yeni keşifler yapmak için de gidebilirsiniz.

Eylül'de tatil fırsatları

Eylül'de tatil fırsatları

Eylül geldi yaz bitti tatil yapamadım diye endişelenmeyin. Eğer okul sorununuz yoksa Eylül ayı tatil yapmak isteyenler için harika bir zaman. Hem yazın bunaltıcı sıcaklarına katlanmayacaksınız hem de daha ucuza otel ve uçak bileti satın alabileceksiniz. Hele güneyde Antalya, Marmaris, Fethiye gibi güney illerimiz gerçekten de denizin en keyifli olduğu zamanlar.

Yılbaşında hangi ünlü nerede

Yılbaşında hangi ünlü nerede

Yılbaşı gecesini 5 yıldızlı otellerde geçirip keyifli ve konforlu bir tatil yaparak geçirmeyi düşünenler… Tercihinizi ünlülerin sahne alacağı otellerden yana kullanabilirsiniz. Sizin için yılbaşı gecesi hangi ünlünün nerede sahne aldığını araştırdık. İşte size Kıbrıs, Antalya, Sapanca ve İstanbul’da sahne alan ünlülerden seçmeler….

x