Türkiye’deki EN güzel üniversite kampüsleri

Üniversite yıllarında en çok vakit geçirilen yerler kampüsler. Bu yüzden her sene üniversite seçim zamanında aday öğrenciler kampüslere gidip bakmayı tercih ederler. Şehir şehir, okul okul gezemeyenler için dev hizmet! “Üniversite zamanları çok geride kaldı ama kampüsler nasıl acaba?” diyorsan sen de gel! Türkiye’nin en güzel üniversite kampüslerini senin için listeledim. Not: Sıralama alfabetik olarak yapıldı, yazılar da tamamen öznel bakış açısı. Kampüsler tabii ki önemli ama sen yine de eğitime öncelikli olarak bakmayı unutma :)

97 TL'den başlayan ekim fırsatları

Ekim, yeni yerler keşfetmek ya da uzun zamandır hasret kaldığın lezzetleri yerinde tatmak için şahane bir ay. Hatta deniz tatili yapmayı bile planlayabilirsin. Hazır uçak bileti ve otel fiyatları ucuzlamışken, ekim fırsatlarını kaçırma...

Harika bir tatil için gidebileceğin Ramazan Bayramı otelleri

9 gün boyunca yılın tüm yorgunluğunu atıp yaza güzel bir başlangıç yapmak kadar keyiflisi de olamaz herhalde. Böyle 9 günlük uzun tatillerde yurt dışı seyahatleri ya da koy koy gezmeli kıyı tatilleri düzenlenebilir tabii ama otelden çıkmadan her şey dahil konseptte otel tatili de kafa dinleyebileceğin bir seçenek. Ben de otel tatili yapmak istersen tercih edebileceğin otelleri listeledim.

2019'da 12 ay 12 rota

Yeni yıl yeni umutlar yeni planlar demek. Benim gibi seyahate düşkünler için de gezilecek görülecek yeni yerler anlamına gelir. Üstelik bu yıl resmi tatillerin de bol olduğu bir yıl. Şimdiden ay ay rotalara bakıp yeni yıl için seyahat planları başlamaya ne dersin?

64 TL'den başlayan yılbaşı fırsatları

2019’a bol tatilli günlerle merhaba diyoruz. 1 Ocak Salı gününe denk geldiği için pek çok kişi şimdiden pazartesi günü de izin alarak 4 günlük tatil programı yapmaya başladı. Siz hala tatil programı yapmadıysanız bilet fiyatlarına göz atın ve ister ultra lüks bir otel, ister akraba ziyareti ya da dağda kayak keyfi programlayın. İşte uçak biletlerinde 64 TL’den başlayan yılbaşı fırsatları…

Kasım'da aşk başkadır dedirten romantik yerler

Kasım ayı sonbaharın büyülü renklerinin ışığı altında romantik yolculuklar yapmak isteyenler için şahane bir zaman. Zaten filmlere bile konu olmuş Kasım aşkları… Dünyadan ve ülkemizden Kasım’da aşk başkadır dedirtecek romantik mekanlara göz atmaya ne dersiniz?

Antalya'da deniz, güneş ve festival keyfi

Antalya Ekim ayında denize girebileceğiniz, geniş caddelerinde yürüyüşler yapabileceğiniz, falezlerinde güzel manzaralar seyredebileceğiniz güzel bir şehrimiz. Antalya, Ekim ayında bir de festivaliyle daha da çok ünleniyor. Ekim ayında Antalya merkezdeki otellerde konaklayıp bir de Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne tanıklık etmek ister misiniz?

Ağustos’ta Gidilebilecek 5 Tatil Bölgesi

Sıcaklardan bunalıp güzel bir deniz tatili yapmak isteyenler için ideal aylardan biri olan Ağustos geldi. Muhtemelen tanıdıklarınızın çoğu Haziran ve Temmuz’da yaz tatiline gitti ve sosyal medyadan fotoğraflarını paylaştı bile. Eğer şimdiye kadar bir tatil planı yapmadıysanız, içinize tam anlamıyla sinmeyen bir tatil planınız varsa, sizin için Türkiye’den gidilebilecek yerleri listeledik.

En güzel balayı rotaları

Evliliğe ilk adımı attığınız özel günleri, güzel ve romantik bir yerlerde geçirmek herkesin arzusudur. Oteller de balayı çiftlerine süit oda, odaya kahvaltı, yemek içki ikramı gibi güzel jestler yapar ve hatta genelde %10 indirim de uygular. Eğer evlilik hazırlığı içerisindeyseniz ve henüz nereye gideceğinize karar veremediyseniz balayı için önerilerimiz olacak.

Bayram için tatil önerileri

Bayram tatili yaklaşıyor malum tatil 3 gün olunca yakın yerlere kaçmak daha iyi bir fikir gibi geliyor insana. Hafta sonu tatiliyle birleştirip 5 günlük bir kaçamak da yapabilirsiniz. Sizlere bu kez alternatif tatil rotalarını anlatmak istedik. Yakınlarda nerelere gidebilirim diyorsanız, biraz da değişik yerler görmek istiyorsanız önerilerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bir küçük hatırlatma konaklama sorunu yaşamak istemiyorsanız otel rezervasyonlarınızı şimdiden yapın, bayram tatilinde turistik yerlerin kalabalık olacağını söyleyebiliriz.