74 TL'den başlayan fiyatlarla erken bahar rotaları

Cemreler düştü, havalar da ısınmaya başladı. Kış aylarının kasvetli havasından kurtulup biraz kafa dağıtmak istersen çok güzel yerler var. Hadi; kendine küçük bir çanta hazırla ve bahara erken merhaba diyebileceğin rotalara doğru yola koyul.

EN romantik rotalar

Sevgililer Günü bahane, seyahat etmek şahane! Yaklaşan 14 Şubat öncesi romantik destinasyonlara yolculuk etmek istiyorsan sana güzel önerilerim var. Şu sıralar bilet fiyatlarının da uygun olduğu, birbirinden keyifli rotalara göz atmaya ne dersin?

Sadece ilkbaharda görebileceğiniz güzellikler

İlkbaharda hem hava sıcaklığı çok ideal kıvamda hem de doğa en güzel halinde olunca seyahat planları da daha keyifli oluyor. Özellikle doğanın sadece ilkbahar aylarında bize sunduğu güzellikleri görmek daha keyifli bir tatile dönüşüyor.

Amsterdam’da mutlaka gezmeniz gereken 5 müze

Avrupa’nın en ünlü eğlence başkentlerinden Amsterdam aynı zamanda tam bir müzeler şehri. Kanallarıyla, çılgın geceleriyle ve nefis Hollanda lezzetleriyle ünlü şehrin tadını çıkarırken her yıl binlerce ziyaretçiyi çeken bu müzeleri de atlamayın.

En güzel bahar festivalleri

Yazın müjdecisi olan Nisan ve Mayıs ayları, festivalleriyle de dikkat çekiyor. Bu hafta sizler için Nisan ve Mayıs aylarında yurt içi ve yurt dışında kutlanan önemli festivalleri araştırdık. İşte sizlere en güzel bahar festivali önerileri…