Türkiye’deki EN güzel üniversite kampüsleri

Üniversite yıllarında en çok vakit geçirilen yerler kampüsler. Bu yüzden her sene üniversite seçim zamanında aday öğrenciler kampüslere gidip bakmayı tercih ederler. Şehir şehir, okul okul gezemeyenler için dev hizmet! “Üniversite zamanları çok geride kaldı ama kampüsler nasıl acaba?” diyorsan sen de gel! Türkiye’nin en güzel üniversite kampüslerini senin için listeledim. Not: Sıralama alfabetik olarak yapıldı, yazılar da tamamen öznel bakış açısı. Kampüsler tabii ki önemli ama sen yine de eğitime öncelikli olarak bakmayı unutma :)

97 TL'den başlayan ekim fırsatları

Ekim, yeni yerler keşfetmek ya da uzun zamandır hasret kaldığın lezzetleri yerinde tatmak için şahane bir ay. Hatta deniz tatili yapmayı bile planlayabilirsin. Hazır uçak bileti ve otel fiyatları ucuzlamışken, ekim fırsatlarını kaçırma...

Adana ve Alaçatı'da festival zamanı

Ülkemizin en renkli festivallerini yerinde görmeye hazır mısın? Portakal çiçeği kokuları eşliğinde Adana’yı gezmek, lezzetli kebaplarını yemek için şahane bir fırsat. Ege’nin lezzetli otlarından yapılan yemekleri tatmak ve Alaçatı’nın tarihi sokaklarında kaybolmak istiyorsan da hemen çantanı hazırla. 4-7 Nisan tarihleri arasında Alaçatı Ot Festivali, 5-7 Nisan tarihleri arasında da Adana Portakal Çiçeği Festivali’nde rengarenk görüntüler sizleri bekliyor.

Türkiye’nin efsane lezzetlere sahip gurme destinasyonları

Yemek için yaşamak mı yoksa yaşamak için yemek mi bilmem ama yemek için gezmek aşırı iyi fikir. Ne şanslıyız ki ülkemiz mutfak konusunda bir cennet.

64 TL'den başlayan sömestir fırsatları

18 Ocak Cuma günü milyonlarca öğrenci sömestir tatiline giriyor. 15 günlük tatil için yeni bir yerlere gitmek, tatil yapmak ya da sevdiklerini ziyaret etmek isteyenler vardır. Öyleyse güzel haber. Sömestir tatili için uçak bileti fiyatları oldukça uygun. Örneğin İstanbul Havalimanı'ndan İzmir, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Ankara, Adana ve Trabzon gibi şehirler için 64 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'ndan Adana ve Trabzon'a seferler başladı

29 Ekim’de açılan İstanbul Havalimanı sefer sayılarını yavaş yavaş attırıyor. Antalya, İzmir, Ankara yurt dışında ise Kıbrıs ve Bakü’ye uçulan yeni havalimanından artık Trabzon ve Adana’ya da seferler başladı.