Enuygun Hediye Kart'ın kurtarıcı olduğu anlar

nihanbayram

Yılın hediye zamanları geldiğinde içimizi bir mutluluk kaplıyor şimdi kabul edelim ki. Hem sevdiklerimizi mutlu etmek, hem de onların aldığı hediyeleri heyecanla açmak paha biçilemez hisler. Tabii hediye illa özel günlerde alınacak diye bir şey mi var diye düşünenler çıkabilir. Doğru, hediyenin günü ya da zamanı olmaz.

Hele ki istediğin zaman, istediğin destinasyona uçak bileti alabileceğin bir hediyeyse, her gün olur bence. İşte bu yüzden, Enuygun Hediye Kart her durumda ve her gün alınabilecek bir hediye. Senin aklına bir neden geliyorsa hemen buradan yollayabilirsin. Eğer bir neden olsa da alsam diyorsan da aşağıda Enuygun Hediye Kart’ın kurtarıcı olduğu zamanları listeledim.

İçindekiler

Sevgiline sürpriz yapmak istersen

Özellikle uzun ilişkilerde hediye ve sürpriz fikirleri bir yerden sonra köreliyor. Alabileceğin her şeyi almış oluyorsun ve klişelerden tut en farklı sürpriz fikirlerine kadar hepsini yapmışsın zaten. Hatta arkadaşlarının yaptığı sürprizleri bile kendine uyarlayıp güzel bir şeyler ayarlamışsın ama artık aklına yeni bir şey gelmiyor. Ah ah ben saatlerce oturup kara kara düşündüğümü bilirim ama nafile fikir falan çıkmadı hiç.

Şimdi bu konuda türlü türlü yorumlar çıkabilir. “Almasak ne olacak sanki”, “Hediye almak zorunlu mu?” gibi cümleler sarf edilebilir ama sevgiliye sürpriz yapıp onu mutlu etmek güzel bir duygu, bunu kabul edelim. Hediye bulma derdine de Enuygun Hediye Kart son veriyor. Sevgilin ne zaman nereye gitmek istediğini kendisi seçiyor, sana da ona uymak kalıyor.

Sevgili sürpriz

Uçak Bileti

En yakın arkadaşın depresyondaysa

En yakın arkadaşlık çok büyük bir bağlılık gerektiren ciddi bir müessese. Hatta en yakın arkadaşların arasında yazılı olmayan ama her iki tarafında bildiği gizli kurallar bile var. Mesela arkadaşın üzgünken yeri geldiğinde onunla birlikte üzülmen, yeri geldiğinde de onu neşelendirmek için elinden ne geliyorsa yapman lazım. Tabii bu kurallar arkadaşlıktan arkadaşlığa göre değişir. Kimisi üzgünken arkadaşını üzmek istemediği için beraber eğlenip kafasını dağıtmak ister.

Kurallar ya da durumlar değişse de arkadaşın üzgünken ya da depresyondayken ona en iyi gelecek şey, mutluluk veren bir hediye diye düşünüyorum. Hele ona Enuygun Hediye Kart yollarsan, kafasını dağıtacağı bir seyahat planlar ne üzüntü kalır ne depresyon. Hatta sen kendine de bir Enuygun Hediye Kart al, sen de onunla birlikte gidersin. Ne demişler anca beraber kanca beraber.

Üzgün arkadaşlar

Annenleri özlediysen

Ailesinden farklı şehirde yaşayanlar el kaldırsın çünkü anlatacaklarımı bir tek onlar anlar. Evet aileden ayrılıp başka bir şehirde okumak ya da çalışmak fikri güzel ama gidip yaşamaya başladıktan 3-4 ay sonra özlem içini yemeye başlıyor. Kapıyı annem açsın, eve geldiğimde hazır yemek olsun diye iç çekip üzülüyorsun. Tabii bunlar işin materyalist boyutu. Anne ve babanı her gün görememek, hadi her günü geç haftada bir bile görememek üzüyor. Sonuçta görüntülü konuşmak da bir yere kadar.

Öğrenciysen ayda bir gidersin ama çalışırken zor gidip gelmek. Hafta sonu da dinlenmek istediğin için yol yorgunluğu yaşamak istemiyorsun. Onlar senin yanına gelsin istiyorsun ama tarihte anlaşıp uçak bileti almak bazen zor olabiliyor. İşte burada devreye Enuygun Hediye Kart giriyor. Sen annelere şöyle bol keseden Enuygun Hediye Kart’ı yolla, onlar kendilerine uygun zamana istedikleri bileti alırlar. Sonrası zaten aile saadeti.

Aile görüntülü konuşma

İş hayatının sağı solu belli olmuyorsa

Yoğun iş hayatı tam bir dipsiz kuyuya benziyor. “Bu hafta geçsin rahatlayacağım” cümlesini kurduğun an daha derine doğru düşüyorsun. “Tüm raporları bitiriyorum, 2 gün izin alıp tatil yapıyorum” diyorsun kuyunun ucundaki ışık bir tık daha azalıyor. İş üstüne iş geliyor, toplantı üstüne toplantı ayarlanıyor. Senin izinler de gözü yaşlı bekliyorlar tatile gitmek için. Uçak bileti almak için ay başında kenara para koyuyorsun ama alamayınca hep başka yere gidiyor o para değil mi?

O zaman sen kendine Enuygun Hediye Kart al o ayırdığın paralarla. Hem kendine bir hediye almış gibi olursun hem de yoğun iş hayatında en ufak bir fırsat yakalar yakalamaz uçak biletini alır, güzel bir tatile çıkarsın.

Yoğun iş

Aslında Enuygun Hediye Kart almak için özel bir nedene ihtiyaç yok diye düşünüyorum. Sevdiklerini mutlu etmek istediğin her an Enuygun Hediye Kart’ı buradan kolayca yollayabilirsin ama yukarıdakiler gibi durumlarda da çok işine yarayacak eminim. Peki senin Enuygun Hediye Kart yolladığın nedenler neler?


nihanbayram
Nihan Bayram
397 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN