Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi Enuygun.com, kolay kullanım özelliklerini barındıran yepyeni projelere imza atıyor. Enuygun.com’un yeni devreye giren kart saklama özelliği sayesinde uçak biletlerinizi daha hızlı ve sorunsuz satın alabileceksiniz. Nasıl mı?

Enuygun.com’a üye olanların uçak biletini satın alırken kart bilgilerini bir kere girmeleri yeterli. Uçak bileti satın alırken girdiğiniz kredi kartı ya da debit kart bilgilerini her seferinde girmenize gerek kalmayacak. Üyelik numaranızı girdiğinizde kimlik bilgileriniz ve kart bilgileriniz otomatik olarak gelecek. Sadece güvenlik açısından önemli olan tek kullanımlık 3D security şifresini girmeniz yeterli olacak. Böylece uçak bileti satın alma işleminiz çok daha hızlı ve pratik olabilecek. Kart saklama özelliği sadece kredi kartlarını değil, maaşınızın da yattığı debit kartları da kapsıyor. Debit kart nedir başlıklı yazımızdan bu kartların da özelliklerine göz atabilirsiniz.

İçindekiler

Üst düzey güvenli saklama

Kart saklama işlemleri için güvenlik endişesi yaşamayın. Sizin kart bilgileriniz, PCI-DSS standartına uygun saklanacak. Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği olarak tercüme edebileceğimiz bu sistem, dünya genelinde kart işlemlerinin sahtecilik ve dolandırıcılık gibi işlemlere karşı etkin bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. Visa, Master Card, American Express gibi kuruluşların kurduğu teknik bir sistemdir. Üstelik güvenliğiniz için yine de son satın alma işleminde 3D security devreye girecek ve tek kullanımlık şifreniz gelmeden uçak bileti satın alma işlemi yapılamayacak. Böylece saklanan kredi kartı bilgilerinizle siz onay vermeden ve tek kullanımlık şifre girmeden satın alma işleminin yapılması mümkün olmayacak. Enuygun siz kullanıcılarımızı düşünerek yeni projelere imza atmayı sürdürecek. Bizi izlemeye devam edin!


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1354 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar