Kredi ve banka kartında biriken puanlarınızı yıl sonunda silinmeden uçak biletine çevirmeye ne dersiniz? Şimdi kartınızdaki puanları kolayca ENCoin olarak Enuygun hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz zaman uçak bileti satın alırken kullanabilirsiniz.

Puanlarınızı uçak biletine çevirin!

Kredi veya banka kartınızda biriken puanlarla uçak bileti satın almak için tek yapmanız gereken Enuygun.com üzerinden puanlarınızı sorgulamak ve Enuygun üyelik hesabınıza ENCoin olarak aktarmak. Puanlarınızı sorgulamak ve ENCoin’e çevirmek için hemen tıklayın! ENCoin ile ister yurt içi isterseniz de yurt dışı uçak biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Puanlarınızı üyelik hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Üstelik kartınızda biriken puanları hesap oluşturmaya gerek duymadan öğrenebilirsiniz.

Farklı kartlarda biriken puanları tek hesapta biriktirin!

Kendinize ve başkasına ait kartlarda biriken puanları tek bir hesaba aktarabilirsiniz. Böylece daha fazla ENCoin biriktirerek uçak bileti alımlarınızda kullanabilirsiniz. Bonus, World, Maximum, Axess ve Cardfinans programlarına dahil olan tüm kartlarla bulunan puanları hesabınıza ENCoin olarak aktarmanız mümkün. 

Kart puanlarınız silinmeden hemen ENCoin'e çevirin!

1 yıl boyunca geçerli!

Hesabınıza aktardığınız puanlardan 1 yıl boyunca uçak bileti alımlarında yararlanabilirsiniz. Bu sayede yakın zamanda geçerliliğini kaybedecek puanları ENCoin’e çevirerek geçerlilik süresini uzatmış olursunuz.

Kart puanlarınız silinmeden hemen ENCoin'e çevirin!

Puanlarınızı güvenle ENCoin’e çevirin!

Puanlarınızı aktarırken 3D güvenlik sistemi sayesinde tüm işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Puan aktarımı sırasında kart bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Puanlarınızı ENCoin’e çevirmek için kredi veya banka kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart sahibinin adı ve soyadını girmeniz yeterli!

Kart puanlarınız silinmeden hemen ENCoin'e çevirin!

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.