ENUYGUN'dan uçak biletini alanlar Burger King'de kazançlı çıkıyor!

muratekinay
İçindekiler

Uçak biletini ENUYGUN'dan alanlar Türkiye'deki havalimanı Burger King'lerde indirimli menülerle doyuyor. Siz de hemen biletinizi alarak 15 Temmuz'a kadar geçerli bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

İndirimli menü fırsatını yakalayın 

Seyahat öncesi veya sonrası havaalanında ne yesem diye düşünenlere iyi bir haberimiz var. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına en uygun fiyatlarla uçmanızı kolaylaştıran ENUYGUN, şimdi havalimanında yemek yerken de kazandırıyor.

15 Temmuz'a kadar yararlanın 

15 Temmuz'a dek Türkiye'deki tüm havalimanı Burger King Restoranlarında geçerli kampanya ile Whopper Jr. sandviç, orta boy içecek, küçük boy patates ve 8'li onion rings'den oluşan etli menüyü sadece 24 TL'ye veya Tendercrisp sandviç, orta boy patates, küçük boy içecek ve 4'lü chicken wings'den oluşan tavuklu menüyü 20 TL'ye alabilirsiniz. 

Kampanyadan yararlanmak içinse uçak biletinizi ENUYGUN'dan aldıktan sonra e-posta olarak gelen size özel kampanya kodunuzu siparişinizi vermeden önce kasada paylaşmanız yeterli. Afiyet olsun! 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar