Enuygun.com sizlerden gelen talep üzerine artık taksitli uçak bileti seçeneğini de hayata geçirdi. Biletinizi dilerseniz tek ödemeyle, dilerseniz de 12 takside kadar varan vade seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Yeni uygulamayla Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve TEB bankalarına ait kredi kartınız varsa, uçak biletlerini 3 taksitten12  taksite kadar farklı vade seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey biletinizi satın alma işlemi sırasında kullandığınız banka kartı seçeneğini de tıklayarak taksitli fiyatını öğrenmek. Uygun bulduğunuz takdirde düşük vade oranıyla biletinizi taksitle de satın alabilirsiniz.

Örneğin İstanbul'dan Antalya'ya vergisiyle 119 TL'ye alacağınız bir uçak bileti taksitli seçenekte 121 TL oluyor. Dilerseniz sadece 2 TL fazla ödeyerek uçak biletinizi vadeli satın alıp bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Böylece yaz tatili ve bayram tatilinde uçak seyahatini tercih edecekler için avantajlı bir uygulama başlamış oldu. Tek tek uçak firmalarını dolaşıp bilet aramak yerine Enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklayarak  en hesaplı bileti hem de cazip ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Kartınız 3D Secure sistemine açık olmalı

Enuyugun.com’dan bilet satın almanız için kredi kartınızın 3D Secure sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.  İnternet üzerinde Enuygun.com ya da diğer sitelerden yapacağınız tüm işlemlerde bu sistemini kullanmanız faydanıza. 3D Secure elektronik ticaret islemlerinin güvenliğinin arttırlması amacıyla MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri güvence altına alınır.

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu
2336 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.