Nakit sıkışıklığı nedeniyle uçak bileti alımını erteleyenler kart puanlarınızı kullanmayı düşündünüz mü? Kredi kartı puanlarınızı ENCoin'e çevirebilir, yeni nesil dijital cüzdan olarak adlandırabileceğimiz ENCüzdan’da biriktirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.

İçindekiler

1 yıl geçerlilik süresi var

ENCüzdan’a Bonus, World, Maximum, Axess ve CardFinans, Advantage, Bankkart Combo programlarına dahil tüm kartlardaki puanlarınızı aktarabilirsiniz. Farklı farklı kredi ve banka kartlarında birikmiş puanlarınızı da ENCoin’e çevirebileceğinizi hatırlatalım. Üstelik bu sayede genelde geçerliliği 1 yıl olan kredi veya banka kartı puanlarını ENCoin’e çevirip bunların süresini 1 yıl daha uzatmanız da mümkün.

İster kendine ister başkasına bilet al

Uçak Bileti

ENCüzdan’da biriken bu puanlarla dilerseniz uçuş tutarının tamamını ya da bir kısmını ödeyebilirsiniz. Yine ister kendinize ister bir başkasına da bu puanlarla bilet alabilirsiniz. ENCoin ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN