Ekim’de 45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Tatile doyamayanlar veya kış soğukları iyice bastırmadan bir yerlere kaçmak isteyenler için Ekim ayında birbirinden cazip fırsatlar var. İşte, kısa hafta sonu tatillerini değerlendirirken uçabileceğiniz yerlerden bazıları…

1- Antalya’ya Ekim’de hafta sonu uçuşları 45 TL’den itibaren

Hafta sonunda güneşin izinden gitmeye ve biraz ısınmaya ne dersiniz? Antalya’da artık havalar suya girmek için biraz serin olsa da şansınızı deneyebilir veya kıyılardan manzarayı seyredebilirsiniz. Şehre uçuşlara göz atmak ve biletinizi satın almak için tıklayın!

2- İzmir’de hafta sonu keyfi 61 TL’den itibaren

Kumrusu, Alsancak’ı, Karşıyaka’sı ve daha fazlasıyla İzmir keyifli bir hafta sonu tatilinin vazgeçilmez duraklarından. Ekim bitmeden rotanızı Ege’nin bu güzel şehrine çevirmek isterseniz tıklayın ve İzmir uçuşlarını karşılaştırın! 

3- Mardin’de tarihle dolu hafta sonu 110 TL’den itibaren

Güneydoğu Anadolu’nun eski taş evleriyle ünlü tarihi şehri Mardin her zaman güzel ve görülmeye değer! Üstelik şehirde eski camiler, kiliseler ve tipik Mardin evleri arasında gezerken yöresel tatları deneyebilirsiniz. Mardin’e gelenleri bekleyen nefis yemekler Mardin’de ne yenir ne içilir galerimizde. Ekim ayında şehre uçuracak en uygun seferler de burada!

4- Ekim bitmeden Ankara’da mola 45 TL’den itibaren

Bu ay sona ermeden başkent Ankara’da kısa bir mola vermek isteyenler, şehre Ekim ayında sadece 45 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla uçmak için acele edin! Ankara’da bu dönemde şehre dönen üniversite öğrencileriyle birlikte son derece canlı bir ortam var. Başkentin doğal ve tarihi güzelliklerine Ekim sona ermeden uçmak için tıklayın ve Ankara uçuşlarını karşılaştırın. Şehirde görülmesi gereken başlıca yerler ise Ankara’da gezilecek yerler galerimizde.

5- Dalaman’da hafta sonuna yolculuk 80 TL’den itibaren

Marmaris, Fethiye, Dalyan, Köyceğiz… Dalaman Havalimanı’na uçarak yurdumuzun en güzel tatil beldelerinden bazılarına kolayca ulaşabilirsiniz. Dalaman ve çevresinde çıkacağınız kısa bir hafta sonu tatilinde Ege’nin mavisine doyabilir veya nefis balıkların, mezelerin tadına varabilirsiniz. Fethiye’ye gelenlerin bölgede kalabilecekleri uygun oteller burada! Dalaman’a Ekim ayında uçmak için en uygun fırsatlara göz atmak isterseniz de hemen tıklayın! 

6- Hafta sonuna özel yurt dışı kaçamakları

Hafta sonu tatilini ülkemizin dışında geçirmek isteyenler için de sadece uçak biletinizi ve bavulunuzu alarak görebileceğiniz Ukrayna şehirleri, Sırbistan ve komşu Yunanistan’dan benzersiz avantajlar var.

Odessa’da hafta sonu tarihe ve eğlenceye yolculuk 275 TL’den itibaren!

Ukrayna’nın başkenti Kiev’e uçuşlar 460 TL’den itibaren!

Lviv’e Ekim’de hafta sonu uçuşları 365 TL’den itibaren!

Belgrad’a vizesiz ve eğlenceli yolculuk 295 TL’den itibaren!

Atina’ya Ekim ayına özel uçuş fırsatları 224 TL’den itibaren!

Londra’da hafta sonu kaçamağı 287 TL’den itibaren! 

muratekinay
Murat Ekinay
503 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar