Edremit'e 11 TL'ye uçak bileti

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Yaz geliyor, Ayvalık, Cunda, Akçay, Altınoluk civarında yazlığı olanlar ya da oralarda tatile gidecekler, Anadolujet’in kampanyalı biletleriyle Temmuz ve Ağustos ayında Edremit Havalimanı’na 11 TL’ye bilet bulabilirsiniz.

Haziran ve Temmuz aylarında Edremit Havalimanı için bilet araması yaptım. Gerçekten de Anadolujet’te uyun fiyatlı uçak biletine rastladım. Gidiş dönüş toplam 100 ya da 120 TL’ye bilet satın alabiliyorsunuz. Bu güzergahta otobüs biletlerinin aynı fiyatta olduğunu düşünürsek oldukça avantajlı bir seçenek.

Otobüsten ucuz

Anadolujet’in kampanyalı biletleri günden güne değişiyor. Ancak 11 TL’ye, 17 TL’ye, 24 TL’ye, 44 TL’ye uçak biletleri mevcut. Deniz otobüsü ve otomobil seçeneğine hatta otobüs yolculuğuna göre oldukça avantajlı bilet bulmanız mümkün.

 

Bu tarihlere dikkat!

Bilet araması yaptığım 15 Haziran, 24 Haziran, 15 Temmuz, 22 Temmuz, 26 Temmuz, 29 Temmuz tarihlerine göz atabilirsiniz. Benim baktığım bu tarihlerde gidiş dönüş toplamda biletlerinizi 11 TL ya da 17 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Sigorta yaptırmazsanız gidiş dönüş biletiniz 100 TL civarında satın alabiliyorsunuz. Farklı tarihlerde de uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Ancak uygun fiyatlı bu promosyon biletleri için acele etmenizde fayda var. Avantajlı biletleri kaçırabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar