Dünyayı 123 dolardan başlayan fırsatlarla keşfedin


Murat Ekinay
| 1 Dakikalık Okuma| 32 |Güncellenme : 9 Aralık 2019

Bir sonraki tatiliniz için rotanızı yurt dışına çevirmek istiyorsanız acele edin. Biletinizi 20 Haziran'a kadar Enuygun.com'dan alarak İtalya ve Avrupa'nın en güzel şehirlerine çok özel avantajlarla uçabilirsiniz. Alitalia Havayolları'nın kampanyasıyla İtalya'ya ekonomi sınıfında 123 dolardan başlayan fiyatlarla, business sınıfında ise 438 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avrupa'nın en güzel şehirlerine avantajlı uçun

Kampanya ile İstanbul'dan İtalya'nın tarihi başkenti Roma, kanalları ile ünlü Venedik ve Milano, Napoli, Torino gibi ülkenin en güzel tarihi kentlerine gidiş dönüş vergiler dahil sadece 123 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avrupa ve Afrika'ya 167 dolardan

Kampanyalı fiyatlar sadece İtalya ile sınırlı değil. Biletinizi şimdi alarak Avrupa ve Afrika'nın en popüler destinasyonlarına gidiş dönüş sadece 167 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. İstanbul'dan Fransa'nın başkenti Paris veya Akdeniz kıyısının en güzel şehirlerinden Nice' e veya Barselona, Malaga, Valensiya ve Brüksel'e de yine 167 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Tahran, Cezayir, Amman, Tunus, Tel Aviv ve Beyrut fırsatları

Sonbahar tatili yapmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan kampanya ile İran'ın mistik başkenti Tahran, Kuzey Afrika'nın sıcak rotaları Tunus ve Cezayir veya Tel Aviv, Beyrut gibi Orta Doğu'nun en ilgi çekici rotalarına da 167 dolardan başlayan fiyat avantajından yararlanarak biletinizi alabilirsiniz.

Dünyayı 123 dolardan başlayan fırsatlarla keşfedin

Kıtaları aşan rotalar 498 dolardan

Daha da uzaklara gitmek isteyenler için de avantajlı fırsatlar sunan Alitalia kampanyası ile Rio de Janeiro, Sao Paulo Buenos Aires, Tokyo ve Seul gibi renkli destinasyonlara ise 498 dolardan başlayan fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. Böylece uzun zamandır hayallerinizi süsleyen Güney Amerika rüyasını yaşayabilir veya Uzakdoğu'yu daha yakından görebilirsiniz.

Satış dönemi: 20 Haziran 2016'ya kadar

Seyahat dönemi: 12 Eylül 2016-31 Mart 2017

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.