Dubai (Sharjah) uçuşları başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Atlasglobal, Dubai'ye 26 km uzaklıktaki Sharjah Havalimanı'na seferlere başlıyor. Uçuşlar Atatürk Havalimanı'ndan her gün yapılacak. Biletler gidiş dönüş 182 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Kışın denize girmek isteyenlerin, alışveriş yapmak ve de lüks bir tatil hayali kuranların en çok rağbet ettiği şehirlerin başında gelir Dubai. Birleşik Arap Emirlikleri'nin lüksün ve ihtişamın kenti Dubai'ye gitmek için vize prosedürleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Sadece vize ücretini ödeyip formu doldurmanız yeterli. Dubai şehir rehberimizden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gidiş dönüş 182 dolardan satışta

Dubai'ye, Dubai Uluslararası Havalimanı'nın yanı sıra Abu Dabi'den de gidiliyor. Ancak Dubai'ye daha uygun fiyatlı uçmak için bir diğer seçenek de ülkenin 3. büyük kenti Sharika yani Türkçe adıyla Şarika. Atlasglobal bilet fiyatlarını gidiş dönüş 182 dolardan satışa çıkardı. Şarika, Dubai ve Abu Dabi'den sonra ülkenin 3. büyük şehri. En büyük özelliği de Dubai'ye 26 km uzaklıkta olması. Bu kadar yakın oluşu nedeniyle son zamanlarda Dubai'deki inşaat faaliyetleri buraya da sıçramış. Ortadoğu, Asya ve Avrupa'ya ucuz uçuşlarıyla dikkat çeken Air Arabia'nın da yönetim merkezi Şharjah Havalimanı'nda yer alıyor.

 

Uçuşlar 28 Mart'ta başlıyor

Sharjah'ta yazlar çok sıcak ve kurak, kışlar ise ılık hatta sıcak geçer. Eski evlerin yer aldığı sokakları, at yetiştirme çiftlikleri, hal ve balık pazarı gibi yerler gezilebilir. Atlasglobal İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan 28 Mart'tan itibaren haftanın her günü uçuşlara başlayacak. Bilet fiyatları 182 dolardan satışa çıktı bile...

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar