Doha’ya Enuygun.com’a özel 301 dolardan başlayan fırsatlar

muratekinay
İçindekiler

Katar’ın başkenti Doha’ya Enuygun.com’a özel fırsatlardan yararlanarak vergiler dahil gidiş dönüş sadece 301 dolardan başlayan fiyatlarla uçmaya hazır mısınız? Qatar Airways ile Doha biletinizi 24 Eylül’e kadar Enuygun.com’dan alabilir, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli uçuşlarda indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’dan Doha’ya vergiler dahil 301 dolardan itibaren

Basra Körfezi boyunca uzanan devasa gökdelenleri, lüks alışveriş merkezleri ve dünya mutfağından nefis tatları deneyebileceğiniz restoranlarıyla Doha hiç kuşkusuz son yılların en gözde rotalarının başında geliyor. 2022 yılında düzenlenecek FIFA Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak şehre şimdi Qatar Airways ile sadece Enuygun.com üzerinden yararlanabileceğiniz fırsatlarla İstanbul’dan gidiş dönüş 301 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak ve Qatar Airways ile çok avantajlı fırsatları yakalamak için hemen tıklayın ve uçuşları karşılaştırın!

Ankara’dan Doha’ya vergiler dahil 304 dolardan başlayan fırsatlar

Başkent Ankara’dan Doha’ya yine Enuygun.com’a özel indirimli uçuş fırsatlarıyla seyahat edebilirsiniz. Üstelik Doha Türk mutfağıyla benzerlik gösteren nefis Katar lezzetleri ile kendinizi adeta evinizde hissedebileceğiniz yerlerden. Doha’da ayrıca 4x4 araçlarla çölde safari yapabilir, heyecan ve adrenalin dolu dakikaların tadını çıkarabilirsiniz. Ankara’dan Doha’ya Qatar Airways rahatlığı ve konforuyla vergiler dahil sadece 304 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Kampanyalı fiyatları karşılaştırmak ve biletinizi satın almak için tıklayın!

Kampanya W / O / Q / T sınıflarında ve gidiş dönüş birlikte satın alınan biletlerde geçerlidir.

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar