Yeni bir kombi satın almak isteyenlere Demirdöküm'den harika kampanya... Demirdöküm, Anadolu Hayat Sigorta işbirliğiyle hayata geçirdiği bu kampanyansıyla kombi alan ve ilk çalıştırmasını yaptıran tüketicilerine, 1 yıl boyunca 10.000 TL bedelinde ev eşyası sigortası ve ev asistans hizmeti hediye ediyor.

Sigorta kapsamında kampanyaya katılan tüketicilerin eşyaları, yer kayması, sel-su baskını, hırsızlık gibi pek çok hasarda 1 yıl boyunca sigorta güvencesi altına alınıyor.

Hem sigortalıyor hem de ev asistans hizmeti sunuyor

Demirdöküm'un bu kampanyasıyla ayrıca Anadolu Sigorta'nın ev asistans hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Nedir bu hizmetler? Çilingir hizmetinden, konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratına, doktor veya ambulans gönderilmesinden, otel hizmeti ve fatura ödemesine kadar geniş bir yelpazede hizmet alabiliyorsunuz.

Bu kampanya, 25 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında Demirdöküm'den kombi alımı ve ilk çalıştırması yaptıranlar için geçerli. Bu kampanyayla Anadolu Sigorta güvencesinden 1 yıl süreyle yararlanabiliyorsunuz. Kombinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz bu kampanyayı kaçırmayın. Üstelik 47 TL'den başlayan taksitlerle yeni bir kombinin de sahibi olabilirsiniz. Hem kombiniz değişsin hem de eviniz ve eşyalarınız güvence altına alınsın...Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Tuğba Hacıbayramoğlu
2335 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.