• Anasayfa
  • Bilgi
  • Delta Airlines uçuş ağını Orta Amerika’da büyütüyor

Delta Airlines uçuş ağını Orta Amerika’da büyütüyor

muratekinay
İçindekiler

Seferler 5 Haziran'da başlıyor

Dünyanın uçuş ağı en geniş havayolu şirketlerinden Delta Airlines şimdi Los Angeles’tan Nikaragua’nın başkenti Managua’ya direkt uçuşlarını başlatıyor. Orta Amerika’da en fazla destinasyona direkt uçan havayolu Delta Airlines, ABD’nin Los Angeles kenti ile Orta Amerika ülkesi Nikaragua’nın başkenti Managua’yı direkt uçuşlarla birbirine bağlıyor. Seferler karşılıklı olarak 5 Haziran 2015’de başlayacak ve uçuşlarda 160 koltuklu Boeing 737-800’ler kullanılacak. 

 

Los Angeles’tan Managua’ya direkt uçan tek havayolu

Uçuşların başlamasıyla Delta Airlines Los Angeles’tan Managua’ya direkt uçan tek havayolu olacak. Seferler daha çok ülkeye iş amaçlı uçan yolcuların ihtiyaçlarını karşılayarak Managua’da iş yapmayı kolaylaştıracak. Managua’lı yolcularsa başta ABD’nin batı eyaletlerine ve birçok nokya kolayca ulaşabilecek. 

San José, Costa Rica; Liberia, Costa Rica; San Salvador; Guatemala City; Belize City; Cancún; Ixtapa/Zihuatanejo; Manzanillo; Guadalajara; Puerto Vallarta, Mazatlan, Monterrey ve şimdi de Managua olmak üzere Güney Amerika’da 14 noktaya uçacak Delta Airlines Los Angeles’tan Latin Amerika’ya en fazla uçan havayolu.

Uçak Bileti

Delta Airlines biletleri enuygun.com'da

Delta Airlines'ın başta Amerika olmak üzere tüm uçuşlarına ait biletlerinizi enuygun.com'dan ve mobil uygulamamızdan kolayca alabilir, size özel avantajlı fiyatlar ve fırsatlarla dilediğiniz gibi uçabilirsiniz. 


muratekinay
Murat Ekinay
455 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN