Delta Airlines uçuş ağını Orta Amerika’da büyütüyor


Tuğba Hacıbayramoğlu
11 Aralık 2019 | 12

Seferler 5 Haziran'da başlıyor

Dünyanın uçuş ağı en geniş havayolu şirketlerinden Delta Airlines şimdi Los Angeles’tan Nikaragua’nın başkenti Managua’ya direkt uçuşlarını başlatıyor. Orta Amerika’da en fazla destinasyona direkt uçan havayolu Delta Airlines, ABD’nin Los Angeles kenti ile Orta Amerika ülkesi Nikaragua’nın başkenti Managua’yı direkt uçuşlarla birbirine bağlıyor. Seferler karşılıklı olarak 5 Haziran 2015’de başlayacak ve uçuşlarda 160 koltuklu Boeing 737-800’ler kullanılacak. 

 

Los Angeles’tan Managua’ya direkt uçan tek havayolu

Uçuşların başlamasıyla Delta Airlines Los Angeles’tan Managua’ya direkt uçan tek havayolu olacak. Seferler daha çok ülkeye iş amaçlı uçan yolcuların ihtiyaçlarını karşılayarak Managua’da iş yapmayı kolaylaştıracak. Managua’lı yolcularsa başta ABD’nin batı eyaletlerine ve birçok nokya kolayca ulaşabilecek. 

San José, Costa Rica; Liberia, Costa Rica; San Salvador; Guatemala City; Belize City; Cancún; Ixtapa/Zihuatanejo; Manzanillo; Guadalajara; Puerto Vallarta, Mazatlan, Monterrey ve şimdi de Managua olmak üzere Güney Amerika’da 14 noktaya uçacak Delta Airlines Los Angeles’tan Latin Amerika’ya en fazla uçan havayolu.

Delta Airlines biletleri enuygun.com'da

Delta Airlines'ın başta Amerika olmak üzere tüm uçuşlarına ait biletlerinizi enuygun.com'dan ve mobil uygulamamızdan kolayca alabilir, size özel avantajlı fiyatlar ve fırsatlarla dilediğiniz gibi uçabilirsiniz. 

Tuğba Hacıbayramoğlu
2217 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.