Sömestr tatili yaklaştı, gençler için eğlence ve aktivite dolu günler başlıyor. Kayak merkezlerinde bu dönemde eğlenceli festivaller düzenleniyor. Bu konuda en büyük organizasyon Uludağ’da gerçekleşecek. Uludağ, 19 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük kış festivali Arçelik WinterFest’e ev sahipliği yapacak. Bu festival kapsamında yarışmalar, partiler ve ünlü sanatçıların konserleri de olacak. Hande Yener, Gülşen, Ozan Doğulu, Hadise, Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç bu tarihler arasında Uludağ’daki festivalde konser verecek.

Yine Boğaziçi Üniversitesi de Snow Break Festivali adı altında 9-13 Şubat tarihleri arasında Uludağ’da kış festivali düzenleyecek.

Uçak Bileti

İçindekiler

Uludağ dışında alternatif seçenekler

Anlayacağınız Uludağ özellikle Ocak ayının sonundan Şubat ayının ortasına kadar çok yoğun olacak. Hala konaklama konusunda rezervasyon yaptırmadıysanız ya da otel seçiminde zorlanıyorsanız otel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Uludağ çok yoğun deyip kalabalıktan şikayetçi iseniz ya da otel bulmakta zorlanacaksanız Türkiye’nin kayak merkezleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Burada Türkiye’nin kayak pistlerini otel ve konaklama durumlarını kontrol edebilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN