• Anasayfa
  • Bilgi
  • CEPTETEB'den Enuygun'a özel %1,85'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi

CEPTETEB'den Enuygun'a özel %1,85'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi

nihanbayram

CEPTETEB, Enuygun kullanıcılarına %1,85’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. 1.000 - 100.000 TL arası ihtiyaçlarınız için 3 - 36 ay aralığındaki vadelerde ödeyebileceğiniz CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurun, aylık eşit taksitler halinde ödeyin. 

Tek tıkla başvurun

Bireysel kredi ihtiyaçlarınızı şubeye gitmekle uğraşmadan ve sırada beklemeden oturduğunuz yerden tek tıkla CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile karşılayabilirsiniz. 1.000 - 100.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 - 36 ay aralığındaki vadelerde, 18-70 yaş aralığındaki herkesin başvuru yapabileceği CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Üstelik CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için kefil ya da teminat göstermenize de gerek yok.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için TEB veya CEPTETEB müşterisi olma zorunluluğu bulunmuyor. Hemen başvurarak bulunduğunuz yerden anında sonucu öğrenebilirsiniz. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne hemen başvurun, başvuru formunu tamamladığınız anda işlemleriniz sonuçlandırılır ve başvuru sonucun 3 dakika içerisinde cep telefonuna gönderilir.

Faiz oranı %1,30’dan başlıyor

Örnek ödeme tablosu: 

cepteteb tablo


nihanbayram
Nihan Bayram
465 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar