Türkiye'nin lider uçak bileti sitesi Enuygun.com, alışverişin hızlı ve güvenilir adresi BKM Express ile büyümeye devam ediyor. Artık Enuygun.com üzerinden uçak biletinizi satın alırken dilerseniz BKM Express'i kullanarak işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak biletinizi daha hızlı ve kolay satın alın

Pek çok önemli markayı ve şirketi bünyesine katan BKM Express'in internet alışverişine kolaylık ve güven getiren kart saklama sistemine, Enuygun.com da dahil oldu. Herhangi bir ücret ödemeden üye olabileceğiniz BKM Express sistemine dahil olduğunuzda, diğer alışverişlerinizde yeniden kart bilgilerini girmenize gerek kalmıyor. Örneğin Enuygun.com üzerinden bilet satın alırken bilgilerinizi kayıt edebilir, sonraki uçak bileti alımlarınızda sadece doğrulama kodu girerek kolayca işlem yapabilirsiniz. Böylece yeniden kart bilgilerinizi ya da kişisel bilgilerinizi girmenize gerek kalmıyor.

Güvenli alışverişin adresi

Son derece güvenli ve kolay bir kullanıma sahip BKM Express ile Enuygun.com üzerinde önümüzdeki günlerde kampanyalardan da yararlanma fırsatına sahip olabileceksiniz. Sisteme dilerseniz iOS ve Android uygulamalarından da üye olabilir ve tüm mobil uygulamalarımızda kolayca kullanabilirsiniz. BKM Express, Bankalararası Kart Saklama Merkezi'nin Türkiye'deki internet alışverişi için kurduğu, güvenli hızlı ve kolay alışveriş yapmanıza olanak sağlayan bir kart saklama merkezidir.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2311 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.