Bir zamanların efsanevi mesajlaşma programı BBM artık Android ve iOs işletim sistemleri için de uygulamaya konuldu. Özellikle gençler arasında efsane olan ve bir zamanlar dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan BleckBerry’nin mesajlaşma programı BBM artık Android, iPhone ve iPad kullanıcılarına sunuldu.

İçindekiler

AppStore’dan indirebilirsiniz

BBM indirmek isteyen kullanıcılar, BlackBerry’nin sayfasından uygulamaya erişebilirler. Ya da dilerlerse Google Play ve AppStore’u dan uygulamayı indirebilirler. E-posta adresi girilerek yapılan indirme işleminin ardından kullanıcılara uygulamanın hazır olduğuna dair e-posta gönderilecek.

En ucuz akıllı telefon nerede?

WhatsApp benzeri ücretsiz mesajlaşma uygulamaları var ancak özellikle bir dönem BBM kullanan ve şimdilerde 18-25 yaş arası gençler için nostaljik bir uygulama olacağı kesin. Bu arada bir akıllı cep telefonu ihtiyacınız var ve fiyat araştırması yapmak istiyorsanız iPhone, iPad, Galaxy sayfalarımıza girerek fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. 'En ucuzu nerede' sorusunun yanıtını kolayca bulabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN