Bayram tatili için son dakika fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Bayram tatilinde bir yerlere gitmeye son dakika karar verdiyseniz biletinizi almanın şimdi tam zamanı. Gaziantep'ten Kıbrıs'a hem yurt içinde hem de yurt dışında gidiş dönüş her şey dahil uygun fiyatlarla uçabileceğiniz bu yerleri görmeden tatil planınızı yapmayın. İşte, bayram tatilinde ucuza uçabileceğiniz harika rotalar. Bir kişi için 2 Temmuz gidiş 9 Temmuz dönüş her şey dahil fiyatlarıdır. Yer durumuna bağlı olarak değişiklikler olabilir. 

Gaziantep her şey dahil gidiş dönüş 359 TL'den itibaren 

Bayramı Anadolu'nun lezzet başkenti Gaziantep'te karşılamaya ne dersiniz? Lezzetli kebapları, içi Antep fıstığı ile doldurulmuş kat kat baklavaları ve sabahları çayla birlikte servis edilen çıtır çıtır katmeriyle Gaziantep'te bayram hem aklınıza hem de damağınıza lezzetli bir anı olarak yerleşecek. Üstelik şehirde sadece lezzetli yeme içme alternatifleri değil, tarihi neredeyse insanlık kadar eski kalıntılar ve görülecek harika yerler de var. Gaziantep'te görülmesi gereken bu yerleri Gaziantep'te gezilecek yerler galerimizde keşfedebilirsiniz.

Dünyaca ünlü mutfağı ile UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na lezzet kategorisinde dahil edilen kentin benzersiz tatlarla dolu dünyasına yolculuk için tıklayın

Gaziantep

Gidiş dönüş her şey dahil Minsk 800 TL'den itibaren

Rotanızı Beyaz Rusya'nın masalsı başkenti Minsk'e doğru çevirmek isterseniz tek kişi her şey dahil gidiş dönüş 800 TL'den başlayan fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Düzenli caddeleri, geniş parkları ve baş döndüren tarihi yapılarıyla Minsk tatili kesinlikle unutulmaz bir deneyim olacak. Minsk'te görebileceğiniz yerler ve yapılacak şeylerle ilgili ipuçları da burada

Minsk

Trabzon gidiş dönüş her şey dahil 507 TL'den itibaren

Karadeniz'in yeşil kenti Trabzon da sıcak yaz günlerinde serin bir kaçamak için harika bir alternatif olabilir. Tarihi Sümela Manastırı ve oksijen deposu yaylaları ile ünlü şehirden dilerseniz araç kiralayarak direksiyonu Rize, Ordu gibi Karadeniz'in diğer yeşil kentlerine çevirebilirsiniz. Bu sayede belki bayram tatilini de fırsat bilip hep hayalini kurduğunuz Karadeniz turuna çıkabilirsiniz. Üstelik şehirde enfes Karadeniz lezzetleri ile hem gözünüz hem de damağınız bayram edecek. Trabzon'da tadına bakabileceğiniz meşhur Karadeniz yemeklerinin listesine göz atmak için tıklayın.

Trabzon

Kiev 667 TL'den itibaren

Bayramda yurt dışına çıkabileceğiniz harika bir alternatif de Ukrayna'dan. Dünyanın en yeşil şehirlerinden Kiev aynı zamanda ağaç kesmenin yasak olduğu ender başkentlerden. Bu sayede şehir adeta dev bir parkın içinde kurulmuş gibi. Kiev'i ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında şehrin tarihi merkezi Özgürlük Meydanı ile ülkenin Japonya ile dostluğunun bir simgesi olarak görülen Kyoto Parkı geliyor. Kiev'de gezerken karşınıza çıkacak diğer önemli yerler ise şehre giriş kapısı kabul edilen Altın Kapı ile İkinci Dünya Savaşı Müzesi ve Botanik Bahçesi. Hemen Kiev'e en uygun seferleri karşılaştırın.

Kiev

Antalya 436 TL'den itibaren 

Temmuz ayına denk gelen bayram tatilini Akdeniz'in güneşli kenti Antalya'da geçirmek isterseniz gidiş dönüş her şey dahil 426 TL'den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz. Alanya, Belek, Kemer gibi şehrin en popüler beldelerinde tatil köylerinden küçük otellere ve pansiyonlara kadar sayısız konaklama alternatifi de sizi bekliyor. Antalya'da kalabileceğiniz otel seçeneklerini karşılaştırmak için tıklayın. Üstelik Antalya kamp yapmayı sevenler için çok sayıda kamp alternatifi de sunuyor. Dilerseniz kendi çadırınızı getirebilir veya şehirde bulunan kamp alanlarından çadır kiralayabilirsiniz. 

Antalya

Kıbrıs 570 TL'den itibaren 

Bayram tatilinde yurt dışına çıkmak isteyen ama vizeydi pasaporttu uğraşmak istemeyenler için en iyi seçeneklerden biri de Kıbrıs. Girne, Magosa veya Lefkoşa gibi adanın tarihi kentlerinde zamanda yolculuk yapabilir veya Girne'nin masmavi koylarında deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik bayram tatilinde gidiş dönüş her şey dahil 570 TL'den başlayan fiyatlarla bütçenizi fazla sarsmadan sıcak denizlere inebilirsiniz. En uygun Kıbrıs uçuşlarını karşılaştırmak ve biletinizi hemen satın almak için tıklayın.

Kıbrıs

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar