Bayram tatilini Güney'de ya da memleketinde geçirmek isteyenler, uçak biletinizi almak için acele edin. 19 Ağustos'ta başlayan Ramazan Bayramı için Arife günü bile uygun fiyata uçak bileti bulabilirsiniz.

Enuygun.com olarak sizin için birkaç noktaya bilet araması yaptık. Arife günü 18 Ağustos'ta İstanbul'dan Bodrum'a Anadolu Jet ile vergiler hariç 76 TL'ye bilet bulduk. Aynı gün bir başka THY uçuşunun bileti 381 TL'ye çıkabiliyor. Bayram sonrası dönüş için de THY’den yine vergiler hariç 93 TL'ye dönüş bileti alabilirsiniz. Düşünün aynı gün 76  TL'ye de 381 TL'ye de bilet alabiliyorsunuz. Acele ederseniz uygun fiyatlı uçak biletlerinden satın alabilirsiniz.

İçindekiler

Arife günü İstanbul – Antalya vergiler hariç 73 TL

Yine İstanbul'dan Antalya'ya arife günü olan 18 Ağustos'ta gitmek isterseniz 73 TL'ye bilet var. Bayram tatili dönüşü için de SunExpress'te 52 TL'ye dönüş bileti alabilirsiniz.

Sizler için sadece tatil yörelerini araştırmadık. Memlekete mi gitmek istiyorsunuz?

Uçak Bileti

93 TL’ye Trabzon bileti

Trabzon'a gitmek isteyenler için bilet araştırması yaptık. 16 Ağustos arifeden iki gün önce Sun Express ile vergiler hariç 93 TL'ye uçabilirsiniz. Aynı gün 281 TL'ye kadar çıkan biletler var. Ya da bayramın birinci günü gitmek isterseniz yine 93 TL’ye bilet var. Sun Express’te vergisiz 84  TL'ye bayram ertesi dönüş bileti alabilirsiniz. Önemli olan gideceğiniz tarihi belirleyip biletinizi erken almak. Aksi takdirde 90  TL'ye alabileceğiniz biletlere 280 TL gibi yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz.

Adana-İstanbul vergiler hariç 59 TL’ye dönüş bileti var

Adana’ya gitmek isteyenler için de bilet araştırması yaptık. Arife günü Adana’ya Anadolu Jet’ten 73 TL’ye gidip bayram ertesi Pegasus'tan 59 TL’ye dönüş bileti alabilirsiniz. Bayram tatilinde yolların yoğunluğunu ve kalabalığını hesaba katarak uçak yolculuğu yapmak en yerinde tercih olacaktır. Hem yolunuzu kasaltırsınız hem de yollardaki uzun araç kuyruklarına takılmazsınız.

Bu fiyatların tamamı, bizim yazıyı yazdığımız tarih itibariyle bulabildiğimiz, vergi ve masrafsız fiyatlar. Uçuşlarda vergi ve masrafların da önemli bir kalem olduğunu tekrar hatırlatalım, dolayısıyla hem güncel fiyatları hem de vergi ve masrafları bilet alacağınız zaman yeniden kontrol etmeniz gerekiyor. 

Tek tek dolaşmayın Enuygun’dan alın

Uçak bileti güncel fiyatlarını, vergi ve masrafları Enuygun uçak bileti sayfasından kolayca kontrol edebilirsiniz. Tek tek havayolları firması yerine dolaşmak yerine tek bir ekrandan en hesaplı bileti almanız mümkün. Aradığınız enuygun uçak bileti Enuygun.com uçak bileti sayfalarında...

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN