Baharın gelmesi ile kampanyaların ateşi yeniden alevlenmeye başlıyor. Bugün sizler için bazı önemli kampanyaları listelemeye çalıştım. İlk olarak Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu konut sigortası avantajından bahsedelim. Türk Telekom, ilk kez 2010 yılında ''Ev Gibisi Yok'' konsepti çerçevesinde sunulan ERGO Konut Sigortası kampanyasını tekrarlama kararı aldı.

Buna göre Ev Avantaj tarifesinde olan, bu tarifelere geçen ya da yeni aboneliklerini bu tarifelerden yaptıran Ev Avantaj müşterileri, ERGO Sigorta'dan konut sigortası sahibi olabilecek. Bugün itibariyle başvuruda bulunacak ve 12 ay taahhüt veren ilk 175 bin Ev Avantaj müşterisi bu olanaktan yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında Ev Avantaj müşterilerinin evleri, sigorta poliçesi koşulları ve verilen teminatlar çerçevesinde yangın, hırsızlık, yıldırım, infilak ve dahili su basması durumlarına karşı güvence altına alınırken, bu durumlara maruz kalan Ev Avantaj abonelerinin hasarları, konut sigortasının teminat limiti dahilinde tazmin edilecek.

12 ay boyunca geçerli olan konut sigortası kapsamında yangın, yıldırım ve infilak için 5 bin lira, hırsızlık için 500 lira, dahili su basması için 500 lira teminat bedeli sigortalıya ödenecek.

İçindekiler

Bankalar da kredi kampanyaları düzenliyor

Zorlu kış şartlarının ardından güneşin ve baharın kendini göstermeye başladığı bu günlerde bireysel müşterileri için bahar tadında kampanyalar başlıyor. Müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak uygulamaya koyduğu kredi kampanyalarına “Bahar Kampanyası”nı da ekleyen VakıfBank, müşterilerine kolaylık sağlamaya çalışıyor.

Bahar Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlere, uygun faiz oranı ve vadelerle ödeme kolaylığı sağlanıyor. Tüm bireysel müşteriler için 60 aya varan vadeler ve %0.95’ten başlayan faiz oranıyla 30.000.-TL’ye kadar sunulan Vakıfbank Bahar Kredisi için  ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eurobank Tekfen de, 1 Mart 2012 – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında müşterilerinin bireysel kredi ihtiyaçlarına yönelik olarak “İlkbahar Kredisi” kampanyasını sunuyor.
Eurobank Tekfen “İlkbahar Kredisi” kampanyası kapsamında, yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor.

Eurobank Tekfen’den, “İlkbahar Kredisi” kullanan müşteriler, bir yıl boyunca internet şubesi üzerinden ücretsiz havale ve EFT işlemi gerçekleştirebiliyor. İlk kez Kredili Mevduat Hesabı açtıran müşteriler ise kredili mevduat hesabı faiz oranından 2012 yılı sonuna kadar indirimli olarak faydalanabiliyor.

31 Mayıs 2012 tarihine kadar devam edecek kampanya avantajlarını kaçırmak istemeyenlerin en yakın Eurobank Tekfen şubesine başvurmaları yeterli olacak.


Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar