Yaz geldi, memleket hasreti çeken ya da tatile gitme planı yapan babanıza uçak bileti almaya ne dersiniz?

17 Haziran Pazar günü türlü fedakarlıklarla sizi bugünlere getiren babanızı hatırlayacağınız en özel günlerden biri. Hala “babanıza ne hediye alacağım” diye düşünüyorsanız uçak bileti alarak ona şahane bir sürpriz yapabilirsiniz.

Temmuz Ağustos aylarında ya da bayram tatilinde memleketine gitmek veya güneyde tatil yapmak isteyen babanız için şimdiden alacağınız uçak biletiyle onun gönlünü fethedebilirsiniz!

Uçak Bileti
İçindekiler

50-60 TL'ye bilet bulabilirsiniz

Sizler için Temmuz ayı araştırması yaptım ve 50-60 Tl civarında Antalya, Trabzon gbi şehirlere uygun uçak bileti bulunduğunu gördüm. Örneğin bugünden bilet alırsanız 20 Temmuz'da İstanbul'dan Antalya'ya 51 TL'ye THY yolları ile uçabilirsiniz. 25 Temmuz'da İstanbul'dan Trabzon'a Sun Exspress ile 61 Tl'ye uçak bileti bulabilirsiniz.

Enuygun bileti bulmak için uçak sayfamızı sık sık ziyaret edin

Bunun için Enuygun uçak bileti sayfasını sık sık ziyaret etmeniz yeterli. Uçak firmaları yazın zaman zaman ek sefer düzenledikleri için bugün pahalı gelen bir bilet, yarın ya da birkaç gün sonra daha uygun fiyata satılabilir. 

Enuygun.com'dan alacağınız sizin bütçenize enuygun uçak biletiyle babanızın seyahatini daha konforlu olmasını ve gideceği yere kısa sürede gitmesini sağlayabilirsiniz. 

Yolcular uçak biletini genelde son dakika aldığı için daha fazla para ödemek durumunda kalıyor. Bu konuyla ilgili daha önce yazdığımız bir yazıya da göz atmanızı isterim...

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN