Nedense babalar, bu özel günün Anneler Günü'ne göre daha sönük geçtiğini söylerler. Haksız da sayılmazlar Anneler Günü'ne özgü o kadar çok kampanyalar yapılıyor ki. Ancak annelerimiz kadar babalarımızı da düşünmemiz lazım. Hala babana bu özel gün için hediye almadıysan ve ne yapacağına karar veremediysen bu önerilere göz gezdirebilirsin.

İçindekiler

Birlikte kamp yapın

Yaşınız ne olursa doğayla baş başa geçireceğiniz bir ya da birkaç güne ne dersiniz? İster günü birlik ister konaklamalı kalabileceğiniz güzel bir kamp tatili yapabilirsin. Yurdumuzda birbirinden güzel kamp yapabileceğimiz yerler var. Kamp önerilerimiz için yazımıza göz atabilirsin.

Tatile gönderin

Ülkemizde her bütçeye uygun tatil yapma olanağı var. Lüks otellerden pansiyonlara kadar sahil yörelerinde konaklama seçenekleri bulunuyor. Otel bulamazsanız pansiyon o da yoksa eş dost yazlığı. Hemen kestirip atmayın, biraz fiyat araştırması yapın. Göreceksiniz ki günden güne değişen fiyatlarla karşılaşabilirsin. Enuygun otel sayfasında dilediğin yörenin otellerini karşılaştırma yapabilirsin.

Uçak Bileti

Hediye bulamadım endişesi yaşayanlar

Açık söyleyelim erkeklere hediye almak daha zor. Çok klişe bir hediye düşünmüyorsan babana seyahat olanağı sun. Enuygun Hediye Kart ile babanın bir yıl boyunca dilediği zaman dilediği havayolunda kullanabileceği hediye kart seçeneğini değerlendirebilirsin. İstediğin tutarı belirleyip mesajınla birlikte göndermen yeterli. Enuygun hediye kart seçeneklerini görmek için tıklayabilirsin.

Hobi kursuna ne dersiniz?

Babanı sevdiği, hoşlandığı ilgi alanına giren şeyler için düzenlenen hobi kurslarına da yazdırabilirsin. Yelken kursu, drone eğitimi, maket yapımı, yemek yapımı vs. gibi birçok konuda kurslar düzenleniyor. Eğitim sertifikaları veriliyor. Bu tür bir eğitim programı hediye edebilirsin. Örneğin 2 günlük drone eğitimi ve ehliyet kurslarının fiyatları 500 TL’den başlıyor. Ehhiyetin cinsine göre fiyat artıyor. Yelken eğitimlerinin fiyatları ise kulüpten kulübe değişiyor. Bir çok belediyede ücretsiz kurslar da var. 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN