Yılda ortalama 200.000 kişi kaza sonucu düşme sebebiyle hastanelik olmakta, 2.000 kişi ise bu sebep nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Siz de ne olur ne olmaz demeyin, ayda sadece 4 TL’ye ferdi kaza sigortası yaptırarak kendinizi ve sevdiklerinizi garanti altına almayı ihmal etmeyin.

Evde, trafikte, işte, sokakta ya da yolculukta, her an her yerde başınıza ciddi bir kaza gelebilir. Ya da böcek sokmasından, kırık çıkığa, yanıklara, elektrik çarpmalarına kadar her an beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz. İşte tüm bunlara karşı N’olur N’olmaz Sigortası yaptırarak başınıza gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi teminat altına almanız mümkün. Üstelik ayda sadece 4 TL’ye, 25 bin lira tazminat ve 1.000 liraya kadar tedavi masrafı teminatı alabilirsiniz.

250 bin TL’ye kadar tazminat hakkınız var

Aksigorta güvencesiyle yapacağınız bu sigortada dilerseniz primlerinizi arttırarak 250 bin liraya kadar tazminat hakkına sahip olmanız mümkün. 250 bin TL teminat için aylık prim 25 TL. Düşününün kalıcı olarak sakatlanırsanız size kim bakar? Hayatınızı nasıl idame ettirirsiniz? Ya size bir şey olursa çocuklarınız ortada kalır mı? Hayatları nasıl değişir? Yaşamlarını aynı şekilde sürdürebilsinler diye ne yapmalı?

Sevdiklerinizi ve kendinizi garanti altına alın

Tüm bu soruların tam cevabı olmasa da ferdi kaza sigortası yaptırarak bu risklere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanız mümkün. N’olur N’olmaz Sigortası sayesinde başınıza bir kaza geldiğinde tedavi masraflarınız teminatınız dahilinde karşılanır ya da kalıcı sakatlık, ölüm durumunda toplu tazminat ödenir. Siz bu parayı nasıl isterseniz öyle kullanırsınız. Evinizin, arabanızın taksitleri bölünmez, çocuklarınızın eğitimleri aksamaz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki kutuyu doldurmak. Sigorta uzmanları size geri dönüş yaparak kazalara karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına almanızı sağlayacaktır.

Vergiden düşebilirsiniz

Sigorta kapsamında 18 – 65 yaş arası dileyen herkes ferdi kaza sigortasına tabi olabilir. Yurtdışındaki kazalarda da geçerli bu sigorta ile kalıcı sakatlık ya da ölüm durumunda ise toplu tazminatın yanı sıra tedavi teminatınız da olacak. Sakatlık ve ölüm halinde aylık 4 TL’lik sigorta primine karşılık 25 bin TL, aylık 25 TL’lik sigorta primi içinse 250 bin TL’ye kadar tazminat hakkı elde edebilirsiniz.

Üstelik N’olur N’olmaz ferdi kaza sigortası primlerinizi Gelir vergisi kanununun 63 ve 89. Maddeleri gereğince vergi matrahından indirilebilirsiniz. Ayda sadece 4 TL’ye kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak istiyorsanız aşağıdaki kutuya adınız soyadınız ve telefon numaranızı yazmanız yeterli.