Evde, trafikte, işte, sokakta ya da yolculukta, her an her yerde başınıza ciddi bir kaza gelebilir. Ya da böcek sokmasından, kırık çıkığa, yanıklara, elektrik çarpmalarına kadar her an beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz. İşte tüm bunlara karşı N’olur N’olmaz Sigortası yaptırarak başınıza gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi teminat altına almanız mümkün. Üstelik ayda sadece 4 TL’ye, 25 bin lira tazminat ve 1.000 liraya kadar tedavi masrafı teminatı alabilirsiniz.

250 bin TL’ye kadar tazminat hakkınız var

Aksigorta güvencesiyle yapacağınız bu sigortada dilerseniz primlerinizi arttırarak 250 bin liraya kadar tazminat hakkına sahip olmanız mümkün. 250 bin TL teminat için aylık 25 TL prim ödemeniz yeterli. Düşününün kalıcı olarak sakatlanırsanız size kim bakar? Ya size bir şey olursa çocuklarınız ortada kalır mı? Hayatları nasıl değişir?

Formu doldurun yeter

N’olur N’olmaz Sigortası sayesinde başınıza bir kaza geldiğinde tedavi masraflarınız teminatınız dahilinde karşılanır ya da kalıcı sakatlık, ölüm durumunda toplu tazminat ödenir. Siz bu parayı nasıl isterseniz öyle kullanırsınız. Evinizin, arabanızın taksitleri bölünmez, çocuklarınızın eğitimleri aksamaz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki kutuyu doldurmak. Sigorta uzmanları size geri dönüş yaparak kazalara karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına almanızı sağlayacaktır.

Vergiden düşebilirsiniz

 

Sigorta kapsamında 18 – 65 yaş arası dileyen herkes ferdi kaza sigortasına tabi olabilir. Yurtdışındaki kazalarda da geçerli bu sigorta sakatlık ve ölüm halinde aylık 4 TL’lik sigorta primine karşılık 25 bin TL, aylık 25 TL’lik sigorta primi içinse 250 bin TL’ye kadar tazminat hakkı elde edebilirsiniz. Dilersiniz ayda 4 TL’ye 25.000 TL, ayda 6,5 TL’ye 50.000 TL, ayda 11 TL’ye 100 bin TL ve ayda 25 TL’ye 250.000 TL’ye kadar tazminat alabilirsiniz.

Üstelik N’olur N’olmaz ferdi kaza sigortası primlerinizi Gelir vergisi kanununun 63 ve 89. Maddeleri gereğince vergi matrahından indirilebilirsiniz. Ayda sadece 4 TL’ye kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak istiyorsanız aşağıdaki kutuya adınız soyadınız ve telefon numaranızı yazmanız yeterli.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2305 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.