Bankalar her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl öncesi nakit ihtiyacı olanlara kredi desteği vermeye devam ediyor. Üstelik bu yıl bazı kampanyalarda kredi notuna göre değişmeyen sabit faiz ya da 3 ay erteleme seçeneği de var. Yeni yıl kredilerine göz atmaya ne dersiniz?

%1,50'den başlayan oranlarla İş Bankası kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranı %1,50’den başlıyor. Kredi notunuza bağlı olarak faiz oranı değişkenlik gösterebilir. Bu kampanyada örneğin ayda 379 TL taksitle 36 ay vadeli 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Toplam geri ödemesi sigorta primleri hariç 13.727 TL yapıyor. İş Bankası 36 ay vade ve 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor.

İş Bankası kredisine başvurmak için tıklayın…

CEPTETEB Yılbaşı Kredisi

TEB, CEPTETEB Yılbaşı Kredisi ile kredi notuna bakmaksızın %1,51 faiz oranıyla yılbaşına özel kredi fırsatı sunuyor. CEPTETEB Yılbaşı Kredisi kampanyasında başvurunuz onaylandığı taktirde kredi tutarı tek tıkla hesabınıza yatar. Şubeye gitmenize gerek yok, üstelik faiz oranı kredi notuna bağlı olarak da değişmiyor. Başvurunuz onaylandığı taktirde müşteri temsilcisi sizi arayarak bulunduğunuz yere gelir, imzanızı alır ve kredi tutarı hesabınıza yatar. Bu kampanyaya göre örneğin ayda 761 TL taksitle 36 ay vadeli 20.000 TL kredi alabilirsiniz. Toplam geri ödemesi 27.507 TL yapıyor.

CEPTETEB Yılbaşı Kredisi’ne başvurmak için tıklayın…

ING Bank'tan kredini şimdi al 3 ay sonra öde

%1,54’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi veren ING Bank, isteyenler için 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor. Kredinizi şimdi çekip ödemelerine Nisan ayında başlayabilirsiniz. Kampanyada faiz oranı %1,54’ten başlıyor, kredi notunuza bağlı olarak artabilir. Bu kampanyaya göre örneğin ayda 1.148 TL taksitle 36 ay vadeli 30.000 TL kredi alabilirsiniz. Toplam geri ödemesi sigorta primleri hariç 41.501 TL tutuyor.

ING Bank ihtiyaç kredisine başvurmak için tıklayın...

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar