İçindekiler

Yeni yılda uçuş ağını arttıran Atlasjet, Ocak ayında Adana, Gaziantep, Kayseri, Van ve Kars uçuşlarına başladı.

Atlasjet ile Atatürk Havalimanı’ndan Gaziantep, Adana ve Kayseri’ye, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ise Van ve Kars’a uçabilirsiniz. Atlasjet’in Ocak ayına yönelik Atlasjet’ten 7 gün kampanyasına göz atabilir ya da diğer aylar için erken bilet alarak uçuşunuza uygun fiyata uçabilirsiniz.

Bilet satın almak kolay

Bunun için Enuygun.com uçak bileti sayfasına girmeniz yeterli. Gideceğiniz yer için enuygun bilet fiyatlarına göz atabilir dilerseniz ön rezervasyon yapabilir ya da direk bilet satın alabilirsiniz.

Atlasjet’in hizmetleri

20 kilodan fazla bagaj hakkı veren Atlasjet, 77 santimetrelik koltuk aralıklarıyla dikkat çekiyor. Atlasjet ayrıca Business Class bilet alan yolcularına havaalanı ulaşımı için de ayrıcalıklar sunuyor. Business Class bilet alanlara günlüğü 99 TL’ye Mercedes C180 verilirken araba markası seçmemeniz durumunda günlük 49 liraya otomobil kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca bedava VIP ulaşım imkanı da var.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar