Tatilde Yunan Adaları’na gitmekten keyif alıyorsanız Atlasjet’ten güzel haber var. Atlasjet, Mykonos uçuşlarını haftada 7 sefere çıkardığını açıkladı. İstanbul Sabiha Gökçen’den 1 saat 15 dakikada varabileceğiniz Mykonos gerçekten de denizi, güneşi ve mimarisiyle dünyanın ünlü tatil cenneti köşelerinden biri.

20 kilo bagaj hakkı

Üstelik Atlasjet uçuşlarınıza 20 kg bagaj hakkı veriyor. Sizin için hemen uçak bileti araması yaptım ve enuygun.com uçak bileti sayfamızda gidiş dönüş toplam 626 TL’ye uçak bileti buldum. Ağustos ve Eylül ayları için daha uygun fiyata bilet bulabilirsiniz.

Gece hayatı çok renkli

Mykonos sabahın ilk ışıklarına kadar süren renkli gece hayatı eğlencelerine istinaden Avrupa Jet sosyetesinin de tercihi olmakla birlikte Yunan adalarının en gözde ve en uğrak yeri. Mykanos’ta ya da diğer Yunan adalarında dikkatiniz çeken en önemli konu beyaz badanalı evler. Mimarisi çok şirin ve size masalsı bir atmosfer hissi veriyor. Liman çevresinde çok sayıda kafe ve restoran bulabilirsiniz. Bir akşam balık ve deniz mezelerinden oluşan bir yemeğe çok da fazla para vermeyeceğinizi söyleyebiliriz.