Atlasjet yeni yıla avantajlı bir kampanyayla giriyor. 2 Ocak-25 Ocak 2013 tarihleri arasında tüm iç hat seferlerinde 7 gün önceden biletini alan tüm yolcular her şey dahil Ekonomi Plus ayrıcalıklarını 77 TL’ye, Business Class konforunu ise 177 TL’ye satın alabilecekler.

İçindekiler

2-25 Ocak tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli

Ocak ayında yurt içinde seyahat yapmayı planlayanlar Atlasjet’in bu özel kampanyasını kaçırmayın. Buna göre 2-25 Ocak 2013 tarihleri arasında tüm iç hatlarda uçak biletinizi 7 gün önceden almanız durumunda 77 TL’ye dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Atlasjet’in geniş 77 cm genişliğindeki koltuklarının da konforunu sürebilirsiniz. Business Class isteyenler ise 177 TL’ye daha konforlu seyahat edebilirler.

Uçak Bileti

 

7 gün önce bilet almanız gerekiyor

Kampanya kapsamında biletinizi mutlaka 7 gün önce almanız gerekiyor. Kampanya kapsamında ayrıca gençlik ve yaşlılık indirimi uygulanmıyor. Bebek ücreti 10 TL alınıyor. Seyahat etmeyi ve bilet satın almayı planlıyorsanız hemen enuygun uçak bileti sayfalarını tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1457 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar