Atlasjet şimdi daha 'global'

muratekinay
İçindekiler

Yakın zamanda köklü bir yeniliğe giden ve yola AtlasGlobal olarak devam etme kararı alan Atlasjet işe kurumsal kimliğini yenilemekle başladı. Kurulduğu dönemde 2 uçakla başladığı serüvenini bugün 22 uçaklık global bir operasyonla sürdüren AtlasGlobal Havayolları, gitgide gelişen global ağını şimdi kurumsal kimliğine de taşıdı ve şirketin isminden başlayarak köklü bir yenilik atağına girişti.

Yeni destinasyonlar gelecek

Yakın zamanda yurtiçi ve yurt dışında uçuş ağını geliştirecek AtlasGlobal, ağına yeni destinasyonlar ekleyerek büyümesini sürdürecek. Değişimini Atatürk Havalimanı'nda büyük bir ekiple çekilen yeni reklam filmiyle tanıtan AtlasGlobal sadece uçuş ağında değil, sunduğu hizmetlerle de yeni markasının gücünü yolcularına hissettirecek. Önümüzdeki dönemde AtlasGlobal'le uçan herkes uçuş sırasında sunulan ikramlardan uçuş öncesi ve sonrasında verilen hizmetlere kadar tüm süreçlerde yaşanan değişime tanık olacak.

AtlasGlobal biletleri ENUYGUN'da 

AtlasGlobal Havayolları'nın tüm biletlerini enuygun.com üzerinden ve mobil uygulamamızdan karşılaştırarak size en uygun bileti bulabilir ve kolayca uçabilirsiniz. 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar