Atlasjet havada da karada da uçuruyor

muratekinay
İçindekiler

Havaalanına ücretsiz ulaşın

Yolcularına daha rahat ve konforlu bir uçuş deneyimi yaşatmak isteyen Atlasjet Havayolları, yurt içinde uçuş öncesi ve sonrasında birçok noktada ücretsiz servis olanağı sunuyor. Atlasjet yolcularının Türkiye'nin birçok noktasında uçuş öncesi ve sonrasında yararlanabildiği hizmetle havalimanından şehir merkezlerine ücretsiz servis olanağı sunuluyor.

 

Biletinizi gösterin yeter

Servisler havalimanından merkezlere seferlerin varışını takiben, şehir merkezinden havalimanına ise uçuştan 3-4 saat öncesinde belirlenen noktalardan hareket ediyor. Servislerden yararlanmak içinse, yolcuların biletleme işlemini tamamlaması ve elektronik bileti veya cep telefonuna gelen mesajı göstermesi yeterli. Atlasjet servisleri şuan için Adana, Antalya, Muğla, İzmir, Tahran, Nishnekamsk, Tiflis ve Gaziantep’te karşılıklı olarak gerçekleştiriyor.

Atlasjet Havayolları'na ait uçak biletlerinizi enuygun.com üzerinden kolayca alabilir, size en uygun seferi karşıaştırarak en avantajlı fiyatı yakalayabilirsiniz. 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar